Mars v Škorpiónovi

Mars v znamení Škorpióna

Vládnuca planéta Pluto a Mars, pevné vodné znamenie.

V skratke: Obrovská vytrvalosť, cieľavedomosť, ovládaná energia a agresivita, pomstychtivosť, silná sexualita. Mars v Škorpiónovi ide za svojim cieľom aj cez mŕtvoly, pohŕda nebezpečenstvom a nedokáže prehrávať. Prináša žiarlivosť, vlastnícke sklony na citovej úrovni. Priťahujú ho veci skryté a tajomné. Rád sa potápa alebo sa spúšťa hlboko pod zem.

Mars v Škorpiónovi AnteAr

Mars v Škorpiónovi

Mars v znamení Škorpióna vládne silnými emóciami a túžbami. Vydáva značné množstvo telesnej i duševnej energie a práve tak energicky sa dokáže vyrovnať aj s praktickými každodennými úlohami. Prekypuje nadbytkom všetkých typov energie.

Človek narodený v tejto kombinácii planéty a znamenia je silný, sebestačný, výkonný a veľmi disciplinovaný. Usilovne a cieľavedome sa činí. Je to typ, ktorý chce za každú cenu dosiahnuť svoje zámery. Dokáže v ostatných vyvolávať základné zmeny. Sám seba považuje za typ, ktorý sa prirodzene ujíma vedenia a správa sa podľa toho.

Mars v Škorpiónovi robí človeka veľmi vášnivým, zmyselným jedincom, sexuálne značne nabitým. Pre druhé pohlavie je obzvlášť príťažlivý nie len preto, že je taký krásny. Jeho sexualita sa bude často prejavovať záujmom o erotiku až enormne.

Voči svojmu partnerovi je vlastnícky a žiarlivý. Sám je verný a očakáva na oplátku to isté. Voči svojim priateľom je veľmi lojálny, ale keď sa s niekým znepriatelí, stáva sa z neho neoblomný nepriateľ. Zradu nedokáže nikdy zabudnúť.

Nerozčúli sa hneď tak ľahko, ale keď už ho okolnosti k takému stavu doženú, dokáže byť veľmi chladnokrvne pomstivý. Je hrdý, dôstojný, tvrdohlavý a plný pevnej vôle. Ostatní jeho prítomnosť vždy vnímajú, aj keď práve mlčí.


Získajte viac informácií na tému: Mars v znameniach zverokruhu


Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje články? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥