Mars v Strelcovi

Mars v znamení Strelca

Vládnuca planéta Jupiter, pohyblivé ohnivé znamenie.

V skratke: Energia fyzická i psychická, ktorá potrebuje nejaký vyšší cieľ, za ktorým pôjde. Niekedy viac slov než skutkov, má malú vytrvalosť. Mars v Strelcovi je optimista, ktorý bude bojovať za ideál, či spravodlivosť. Tiež je to dobrodruh, ktorý rád cestuje. Môže ho priťahovať jazda na koni alebo stopom a ďaleké obzory. Je čestný a úprimný. Agresivita viac-menej slovná.

Mars v Strelcovi AnteAr

Mars v Strelcovi

Mars v Strelcovi vytvára značnú mieru telesnej energie a zanietenia. Po rozumovej i citovej stránke bude človek tiež dobre vyvinutý, ale nebude práve prekypovať veľkým nadaním na riešenie praktických každodenných záležitostí.

Tento typ často má vyhranené filozofické presvedčenie. Je ochotný biť sa za myšlienku, v ktorou verí. Má silne vyvinutý zmysel pre spravodlivosť a jeho idealizmus ho podnecuje ku snahe vylepšiť ostatných nie len vo svojom blízkom okolí, ale aj v širšej spoločnosti.

Bez váhania dáva najavo svoje kontroverzné názory. Často mu chýba takt a nechápe stanovisko iných. Napriek tomu ľudia jeho spoločnosť vítajú, pretože je vždy bodrý a veselý. Potrebuje mať za každú cenu neobmedzenú slobodu. Žije si rytmom a tempom, ktoré vyhovujú jemu. S chuťou sa vrhá do dobrodružstiev a rád sa baví. Potrebuje pohyb, nevydrží dlho sedieť na jednom mieste.

Mars v Strelcovi je typický predovšetkým svojim presvedčením o vlastnej nepremožiteľnosti. Jeho nepotlačiteľné sebavedomie a optimizmus mu obvykle pomôžu dostať sa z akýchkoľvek ťažkostí. Šťastie mu praje, pretože mu ani len na um nezíde, že by v niečom mohol neuspieť. V tomto zmysle je to hazardný hráč, zbavený obáv z možných dôsledkov rizika.

V osobných vzťahoch nie je príliš stály. Sex berie skôr ako šport a nerád sa viaže k jednému partnerovi. V podstate sa bojí vážnej lásky, v ktorej vidí pascu. Sexuálne je chtivý, ale môže byť vo svojich pokusoch o dvorenie tak trochu netaktný.

Horšou stránkou Marsu v Strelcovi je nedostatok vytrvalosti a dôslednosti. Človek sa nedokáže sústrediť na jednu vec, je rozptýlený nespočetnými záujmami, púšťa sa do mnohých projektov, ktoré málokedy dokončí. Aj v prípadoch, keď sa mu niečo podarí dokončiť, výsledky jeho snahy budú lajdácke a nedbalé. Jeho energia je príliš rozptýlená, pretože na seba nakladá neuvážene priveľa naraz.


Získajte viac informácií na tému: Mars v znameniach zverokruhu


Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje články? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥