Mars vo Váhach

Mars v znamení Váh

Vládnuca planéta Venuša, základné vzdušné znamenie.

V skratke: Predstavuje energiu skôr duševnú než fyzickú. Prejavuje sa pokojne, mierne, harmonicky a diplomaticky. Má potrebu neustále o niečom premýšľať, zvažovať a dostávať do rovnováhy. O to viac však okolie zaskočia nečakané výbuchy agresivity, ktoré sa obracajú najčastejšie proti partnerovi. Mars vo Váhach má rád tanec, tai-chi alebo krasokorčuľovanie.

Mars vo Váhach AnteAr

Mars vo Váhach

Váhy vnucujú spoločenské správanie a prinášajú so sebou potrebu spolupráce a rešpektu i uznania okolia. Energia Marsu je preto vo Váhach veľmi ovládaná a prevažne duševného typu. Človek bude pravdepodobne aj telesne pomerne energický, ale nebude to jeho dominujúcou vlastnosťou. Na citové a praktické, účelové záležitosti bude vydávať neobvykle málo energie.

Je to pôvabný, štedrý a prívetivý jedinec, ktorý je ochotný spolupracovať, ako sa patrí na Váhy. Obvyklé sebavedomé správanie Marsu je Váhami umiernené. Hnev, vášeň alebo nadšenie myseľ neovládnu.

Napriek tomu sa človek ľahko rozruší pri pocite nespravodlivosti. Nie je to síce extrémna povaha, ale bude sa netypicky dôrazne presadzovať, ak sa bude nazdávať, že sa niekto voči nemu zachoval nepoctivo.

Bude sa vzpierať všetkému, čo ohrozuje pokojný život, alebo čo je skrátka nesprávne alebo nespravodlivé. Jeho objektívny a nevzrušivý prístup k veci mu dáva dobré predpoklady uplatniť sa v povolaniach ako napríklad sudca, správca alebo diplomat.

Vychádza najlepšie s veľmi energickým a sebavedomým partnerom. Mars vo Váhach môže byť tak trochu pomalý a lenivý, takže mu prospeje, keď ho niekto bude postrkovať a popoháňať. Často mu chýba dostatok hybnej sily a neprichádza s vlastnými nápadmi.

Napriek tomu, že nie je zjavne pôsobivý ani priebojný, vo svojom vzťahu k partnerovi vyvíja nenápadný tlak tento vzťah upevniť a ustáliť. Je veľmi milujúci a romantický, ale telesne obvykle nie je príliš vášnivý. Vyhľadáva skôr citové vyžitie.

Toto nie je typ, ktorý sa s nasadením derie vpred. Často je nerozhodný a nedokáže sa plne uplatniť. Nemá rád žiadne rozpory a nedokáže sa ľahko vysporiadať so spormi, hádkami alebo telesne výbojnými jedincami. Chce s každým byť zadobre a veľmi nerád si niekoho znepriatelí.


Získajte viac informácií na tému: Mars v znameniach zverokruhu


Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje články? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥