Mars vo Vodnárovi

Mars v znamení Vodnára

Vládnuca planéta Urán a Saturn, pevné vzdušné znamenie.

V skratke: Revolucionár, burič, rebel. Energia sa prejavuje najmä na duševnej úrovni. Veľká aktivita a potreba bojovať za lepšiu a spravodlivejšiu spoločnosť, svet. Nechce súťažiť, ale zapojiť sa a pomáhať ostatným. Mars vo Vodnárovi miluje adrenalínové športy a tak ho môžete vidieť, ako sa vznáša na rogalle, lyžuje na ľadovci alebo skáče bungee jumping.

Mars vo Vodnárovi AnteAr

Mars vo Vodnárovi

Vo Vodnárovi sa energia Marsu zameriava na intelektuálne snahy, a preto u jedinca narodeného s touto kombináciou planéty a znamenia bude prevládať energia duševná. Napriek tomu, že sa tu Mars sústredí na teoretické záležitosti, bude do povahy človeka vnášať aj dostatok energie pre schopné zvládnutie praktických a úžitkových záležitostí. Citová stránka povahy ale nebude tak dobre vyvinutá.

Mars vo Vodnárovi naznačuje prítomnosť vysokých morálnych princípov a moderných názorov. Tento jedinec má záujem predovšetkým o nové myšlienky, nápady a pojmy, najmä o nekonvenčné a pokrokové koncepcie. Sily Marsu sú nebojácne, priebojné a iniciatívne.

Tento typ má dobré organizačné schopnosti kombinované s predvídavosťou. Je výborným vodcom, ktorý dokáže prekonávať ťažkosti vyrovnane a vyvážene.

Vodnár je pevné znamenie, preto bude človek väčšinou dosť tvrdohlavý. Ak bude v niečo veriť, bude sa zanietene snažiť presvedčiť i ostatných. Myslí si, že je sám prístupný názorom a ochotný o veciach diskutovať, ale v skutočnosti protikladným názorom čelí a jeho diskusie sa často zvrhnú do rozohnených hádok.

Nedokáže pracovať pod autoritatívnym vedením. Nepretržito a úmyselne sa snaží narušiť stanovený poriadok. Je to aktívny reformátor, ktorý nerešpektuje tradície. Voči ustanoveným zvykom môže dávať najavo aj opovrhnutie, pokiaľ ich nemožno logicky zdôvodniť. Trvá na svojej slobode a správa sa podľa toho.

Jeho slabosť pre novoty sa prejavuje aj v osobných vzťahoch. Upúta ho čokoľvek nové či neobvyklé. Zmeny sú korením jeho života. Tak či onak, v okamihu keď nájde svojho správneho partnera, obvykle je verný a stály.

Zápornou stránkou Marsu vo Vodnárovi je to, že je to taký opozičník. Namiesto toho, aby debatoval, skôr robí prednášky a vnucuje ostatným svoje názory. Niekedy jedná mimoriadne neobvykle, ale jeho energie sú viac duševného než telesného charakteru. Je to rebelantský duch, ktorý môže byť veľmi vzťahovačný, márnomyseľný, neznášanlivý a netrpezlivý.


Získajte viac informácií na tému: Mars v znameniach zverokruhu


Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje články? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥