Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Nov Mesiaca v Panne 27. augusta 2022 spája pragmatizmus s množstvom vášne

Ak sa vám nedávno zatočila hlava, zostaňte bez obáv, nestrácate rozum. Obdobie pod vládou Panny je v plnom prúde, takže potreba myslieť kriticky a byť produktívny je práve teraz na svojom maxime.

Zatiaľ čo energia Panny má tendenciu k zlej povesti kvôli svojej potrebe dokonalosti, tieto dni sú ideálnym časom na to, aby ste sa pred koncom leta znova začali sústrediť a vedeli si zorganizovať veci.

Blížiaci sa lunárny Nov v Panne túto energiu len zvýši, čo bude úžasné pri odškrtávaní dôležitých úloh z vášho zoznamu. Keďže Panna môže byť *trochu* kritickejšia, bude dôležité, aby ste so sebou zaobchádzali opatrne a nevyvíjali na seba príliš veľký tlak, aby ste neurobili žiadne chyby.

Duchovný význam lunárneho Novu v auguste 2022 v znamení Panny je o uprednostňovaní efektívnosti a súčasne o vytváraní priestoru pre vašu zvedavosť a kladenie otázok.

Nov v Panne august 2022 AnteAr

Aktuálny lunárny Nov v premenlivom zemskom znamení iniciuje nové začiatky, ktoré sa točia predovšetkým okolo starostlivosti o seba a okolo služieb v prospech ostatných. To všetko bude naberať na význame až do 10. septembra, keď sa Merkúr začne pohybovať po ekliptike retrográdne.

Keďže Merkúr je vládcom Panny, do popredia našej pozornosti sa dostane dôraz na detaily a efektívnu komunikáciu. To podnieti každého, aby sa nesnažil len niečo urobiť, ale aby úlohy plnil logickým a metodickým spôsobom.

Vzhľadom k tomu, že Nov v Panne bude v kvadratúre s Marsom zo znamenia Blížencov, množstvo detailov bude určite ohromujúce, najmä preto, že Blíženci sú premenlivé vzdušné znamenie, ktorému tiež vládne Merkúr.

Keďže planéta komunikácie silne ovplyvňuje tento lunárny Nov, vaše myšlienky, názory a nápady si budú vyžadovať zdieľanie, ale môžu byť v rozpore s túžbou sústrediť sa prácu a produktivitu. Budete vyzvaní, aby ste konali, ale môže vás to ťahať niekoľkými rôznymi smermi, čo sťaží dokončenie každej úlohy, ktorú začnete.

Kedy nastane lunárny Nov v auguste 2022 v Panne?

V sobotu 27. augusta 2022 o 10:17 hod. stredoeurópskeho letného času sa Slnko a Mesiac spoja na 4 stupňoch Panny, čím sa začne nový vývojový cyklus v osobnom horoskope každého znamenia zverokruhu.

Ústrednou témou tohto cyklu bude produktivita a služby v prospech ostatných. V tento deň budete vyzvaní, aby ste nielen vylepšili záležitosti toho astrologického domu, v ktorom tento lunárny Nov nastane, ale budete tiež vyzvaní, aby ste sa ukázali a pomohli ľuďom v núdzi.

Panna je znamenie, ktoré neustále hľadá spôsoby, ako zlepšiť stav vecí. Hoci táto energia môže byť neuveriteľne prospešná, niekedy môže spôsobiť viac škody ako úžitku.

Niekedy nie je potrebné riešiť nedokonalosť; nedostatky môžu skutočne zlepšiť situáciu, takže bude dôležité, aby ste sa nezaoberali chybami, na ktorých v konečnom dôsledku nezáleží.

Energia znamenia Panny neustále hľadá spôsoby, ako byť produktívny, bez ohľadu na to, aká malá úloha môže byť, preto si svoje povinnosti vyberajte múdro. Nie všetko bude vyžadovať váš detailný zrak a niekedy môže prehnané sústredenie sa na nedokonalosti spôsobiť diskomfort a zbytočný stres.

Keďže Nov v Panne bude v kvadratúre s Marsom, planétou akcie a presadzovania, budete vyzvaní, aby ste začali konať, konkrétne spôsobom, ktorý uprednostňuje zvedavosť, komunikáciu a schopnosť sústrediť sa na viac ako jednu vec v jednej chvíli.

Táto energia môže pridať ďalšie vrstvy detailov a informácií, čo môže spôsobiť, že sa budete cítiť trochu psychicky preťažení. Dobrá vec je, že so všetkou prítomnou energiou Merkúra budú vaše komunikačné schopnosti na najvyššej úrovni a multitasking sa vám bude dariť určite bez väčšej námahy.

Bezstarostná a hravá energia Blížencov určite zjemní suchú, metodickú energiu Panny, čo vám umožní myslieť – o trochu viac než zvyčajne – mimo vymedzených mantinelov. Budete až po okraj naplnení novými nápadmi a perspektívami, takže je to ideálny čas na iniciovanie vecí, ktoré vám umožnia uprednostniť čokoľvek, čo roztočí vaše kolesá.

S nahromadeným zoznamom úloh nezabudnite byť k sebe láskaví. Vaša sebahodnota nie je určená vašou schopnosťou prevziať na seba čo najviac zodpovedností.

Váš astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Súvisiace témy:

Luna v znameniach zverokruhu

Luna v Panne

Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Spln a Nov