Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Nov Mesiaca v Strelcovi 23. novembra 2022

Lunárne novy sú časom na omladenie a prejavenie sa, a ak pociťujete vo svojom živote nedostatok, potom je to čas, kedy sa ho spoločne s druhými bude snažiť vyplniť. Či už prostredníctvom novej skúsenosti, osoby alebo veci, počas novoluní musíme vytvoriť priestor pre začiatky a bláznivé správanie. Uvedomte si, že všetci sme blázni, keď začíname niečo nové, takže sa nebojte experimentovať!

Luna 09 Sagittarius Strelec AnteAr

Najprv niekoľko základých informácií o Nove Mesiaca: Opakom splnu je lunárny Nov, keď Mesiac nie je osvetlený Slnkom – z nášho pohľadu pozorovateľa zo Zeme – čo znamená, že ho vôbec nie je vidieť. A tmavá temná obloha v čase novu Mesiaca ponúka niečo ako „nástenku“, na ktorú môžete načrtnúť svoje zámery.

Lunárny Nov tradične predstavuje príležitosť ujasniť si dlhodobé sny, ciele a veľké ambiciózne projekty. A aby ste ich „uzamkli“, môžete vykonať rituál, ako napríklad otvoriť sa svojmu terapeutovi alebo milovanej osobe, urobiť ďalší zápis do vášho denníka, alebo len jednoducho zapáliť sviečku.

Myslite na to ako na svoj astrologický podnet, ktorý prichádza každý mesiac (a veľmi zriedkavo dvakrát za mesiac), aby ste si stanovili niečo, čo chcete dosiahnuť a potom si zostavte svoj konečný akčný plán, ako tento zámer uskutočniť.

Každý Nov Mesiaca slúži aj ako prvá stránka úplne novej kapitoly v našom živote, ktorá dosiahne kulminačný bod, keď nastane zodpovedajúci Spln v rovnakom znamení – v tomto prípade 04. júna 2023, keď bude Spln v znamení Strelca.

Tip: Zapíšte si, o čom ste uvažovali teraz okolo Novu Mesiaca, a potom keď nastane zodpovedajúci Spln, spätne sledujte svoju cestu počas uplynulých šiestich mesiacov. Sami ľahko zistíte, ako ďaleko ste sa dostali a celkom určite si všimnete, že ste dosiahli kulminačný bod).

Tento Nový Mesiac vám dáva spoznať vašu energiu

23. novembra 2022 o 23:57 nášho stredoeurópskeho času nastane Nový Mesiac v Strelcovi. Energia Strelca, ktorá je známa tým, že je príliš otvoreným a neraz aj neokrôchaným intelektuálom, nás vyzýva, aby sme sa stali múdrymi a dôverovali svojim zámerom.

Počas tohto Nového Mesiaca by ste si mohli možno niečo namýšľať alebo váhať, či si veriť, avšak nie je tu priestor pre syndróm podvodníka – verte mi, od podvodníka máte ďaleko! Vždy, keď sa cítite na dne a šťastie sa k vám obrátilo chrbtom, pripomeňte si, že život prichádza s prílivmi a odlivmi. Vaša odvaha odolávať plameňom a zvládať počasie je príkladom vašich schopnosti!

Tento Nov nastáva na 1. stupni Strelca a vyzýva vás, aby ste povstali a stali sa vodcom. Sedieť a čakať na superhrdinu, ktorý vás príde zachrániť, nie je ono!

Merkúr, planéta myslenia, a Venuša, planéta potešenia, sú voľne spojené s týmto Novým Mesiacom. Buďte otvorení tomu, aby ste našli zábavu vo využívaní vašich príležitostí, a zistíte, že pozitívny a šťastný prístup k životu je nákazlivý a očarujúci.

Jedným článkom sa nedá vystihnúť dopad aktuálnej energie okamihu lunárneho Novu v Strelcovi na individuálne horoskopy prítomných čitateľov. Na to slúži osobná konzultácia.
Pre výklad vášho osobného horoskopu kliknite sem.

Prirodzene, narazíte aj na neprajníkov, ktorí sa budú snažiť otestovať vašu trpezlivosť – nevšímajte si ich! Luna a Merkúr sú v Strelcovi v zvláštnej pozícii, takže si dávajte pozor, aby ste sa nevysmievali zo svojich pocitov a vyjadrovali sa bez ohľadu na pocity iných ľudí.

Keďže Nový Mesiac tvorí trigón s Jupiterom, to dobré môže viesť k preháňaniu v užívaní si príjemných vecí a to zlé sa rýchlo rozšíri! Oznam pre všetky čarodejnice: buďte opatrné so svojimi slovami! To, čo vyrieknete, má moc prejaviť sa (tomu sa po latinsky povie manifestácia).

Prajem vám čarovný lunárny Nov v Strelcovi!

Váš astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Súvisiace témy:

Luna v znameniach zverokruhu

Luna v Strelcovi

Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Spln a Nov