Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Nov Mesiaca vo Váhach 25. septembra 2022 prináša príležitosť na zlepšenie vzťahov

Nedeľný lunárny Nov vo Váhach nebude symbolizovať len nový štart, nový Mesiac, ale takmer presne odštartuje aj nový týždeň. Nastane totiž v nedeľu 25. septembra pár minút pred polnocou.

Tento lunárny Nov vo Váhach bude mať úžasných asistentov. Tými budú Merkúr a Venuša, obidve planéty už v znamení Panny. Takže to bude mať blahodarný vplyv hlavne na vzťahy. A to už bolo potrebné.

To všetko, čo sa dá astrologicky popísať ako aktuálna konštelácia, je len všeobecnou energiou okamihu. Jedným článkom sa však nedá vystihnúť jej dopad na individuálne horoskopy prítomných čitateľov. Na to slúži osobná konzultácia.
Pre výklad vášho osobného horoskopu kliknite sem.

Donedávna nám Merkúr cúval Váhami a to naozaj viazla komunikácia, najmä tá partnerská. V tesnej blízkosti Luny bude aj Jupiter. Planéta šťastia dodá jasnosť vašim zámerom a cieľom. Ale poďme sa na to pozrieť pekne po poriadku.

Nov vo Váhach 25.09.2022 AnteAr

Životné ciele a pozornosť zameraná na lunárny Nov vo Váhach

Najprv niekoľko základých informácií o Nove Mesiaca: Opakom splnu je lunárny Nov, keď Mesiac nie je osvetlený Slnkom – z nášho pohľadu pozorovateľa zo Zeme – čo znamená, že ho vôbec nie je vidieť. A tmavá temná obloha v čase novu Mesiaca ponúka niečo ako „nástenku“, na ktorú môžete načrtnúť svoje zámery.

Lunárny Nov tradične predstavuje príležitosť ujasniť si dlhodobé sny, ciele a veľké ambiciózne projekty. A aby ste ich „uzamkli“, môžete vykonať rituál, ako napríklad otvoriť sa svojmu terapeutovi alebo milovanej osobe, urobiť ďalší zápis do vášho denníka, alebo len jednoducho zapáliť sviečku.

Myslite na to ako na svoj astrologický podnet, ktorý prichádza každý mesiac (a veľmi zriedkavo dvakrát za mesiac), aby ste si stanovili niečo, čo chcete dosiahnuť a potom si zostavte svoj konečný akčný plán, ako tento zámer uskutočniť.

Každý Nov Mesiaca slúži aj ako prvá stránka úplne novej kapitoly v našom živote, ktorá dosiahne kulminačný bod, keď nastane zodpovedajúci Spln v rovnakom znamení – v tomto prípade 06. apríla 2023, keď bude Spln v znamení Váh.

Tip: Zapíšte si, o čom ste uvažovali teraz okolo Novu Mesiaca, a potom keď nastane zodpovedajúci Spln, spätne sledujte svoju cestu počas uplynulých šiestich mesiacov. Sami ľahko zistíte, ako ďaleko ste sa dostali a celkom určite si všimnete, že ste dosiahli kulminačný bod).

Tento konkrétny lunárny Nov vo Váhach vás možno donúti prijať záväzky. Aké? Tie, ktoré dáte sami sebe. Nový cyklus, nová etapa vás v láskyplnej energii nasmeruje k vašim cieľom. Zamyslite sa nad svojimi plánmi a naštartujte svoju cestu k úspechu.

Váhy sú znamením, ktoré túži po mieri a harmónii. A tak vás jemne dovedú svojou pozitívnou energiou práve k tomuto. Zároveň takto krásne odpútate svoju pozornosť od vecí a situácií, kde sú problémy. Tým ich však neodstránite, len zistíte, čím je zbytočné sa ďalej zaoberať a čo v skutočnosti stojí za vašu pozornosť.

Zlepšite svoje vzťahy vyjednávaním

Nadchádzajúci lunárny Nov vo Váhach má pre vás ešte jednu výhodu. Tou výhodou je výborná schopnosť vyjednávania. Nejde o to robiť za každú cenu kompromisy na úkor svojich zásad a potrieb, ale naopak vedieť si dojednať skvelé podmienky aj vo vzťahoch. Hlavne tie partnerské prejdú dôležitou zmenou.

Svoje vnútorné potreby budete vedieť interpretovať tak, aby ste boli nielen pochopení, ale aj tým nikoho nezranili. Spoznáte skutočnú hodnotu vzťahu a svojich najmilších začnete vnímať ako plnohodnotné bytosti a nie ako niekoho, s kým musíte o všetko bojovať.

Jedným článkom sa nedá vystihnúť dopad aktuálnej energie okamihu lunárneho Novu vo Váhach na individuálne horoskopy prítomných čitateľov. Na to slúži osobná konzultácia.
Pre výklad vášho osobného horoskopu kliknite sem.

Oplatí sa tiež určitá rekapitulácia všetkého, čím ste si už prešli, čo sa vám páčilo a čo naopak nie. Našťastie niektorí ľudia už nemajú vo vašom živote miesto. Vedome si vyberajte spoločnosť okolo seba. Ona totiž vždy zrkadlí naše vnútro, či už minulosť alebo vytúženú budúcnosť.

Prijatie samých seba, to je transformácia za lunárneho Novu vo Váhach

Každý nov je takým novým začiatkom. Najbližší lunárny Nov vo Váhach nebude výnimkou. Pocítite nutkavú túžbu duše vymaniť sa zo zabehnutých koľají, odhodiť všetko nevyhovujúce a nadýchnuť sa posledných závanov teplých dní niekam až do špiku kostí. Urobte to. Napojte sa na seba samých, tak ľahšie rozpoznáte čo s vami v súlade je a čo už nie.

Každý sme jedinečnou a unikátnou bytosťou, je potrebné sa plne prijať aj so svojimi nedostatkami a tiež nepotlačovať svoje pocity a emócie.

V okamihu keď sa upokojíte, zistíte, že máte schopnosť vedome si utvárať svoju realitu. Áno, vaše myšlienky ju tiež spoluutvárajú. Pokiaľ vám nevyhovuje, čo sa práve deje, zmeňte to. Ako? Všímajte si to, kam zameriavate svoju pozornosť.

Moje telo, môj chrám

Leto sa nám rýchlo prehuplo do sychravej jesene. Teraz sú naše telá náchylnejšie na ochorenie. A úprimne, znamenie Váh si často vezme ako prvú obeť obličky. V nich sa ukladajú naše strachy, obavy, neprejavené emócie i problémy vo vzťahoch.

Myslite na to, pite veľa vody, všímajte si svoju psychiku, tá vám veľa napovie. Jednoduchou cestou je tiež dať si do aróma lampy alebo difuzéra nejaký vhodný esenciálny olej. Ak sa vám nechce pátrať, potom zvoľte unikátnu už namiešanú zmes. Nájdete ju tu.

Tým vás samozrejme nenavádzam, aby ste ignorovali svoje vzťahy. Zamyslite sa, kde to chce zmenu a ako ju docieliť. Prídete na to.

Prajem vám čarovný lunárny Nov vo Váhach!

Váš astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Súvisiace témy:

Luna v znameniach zverokruhu

Luna vo Váhach

Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Spln a Nov