Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Nov v Kozorožcovi 13. január 2021

Január 2021 – Lunárny Nov v Kozorožcovi:
Stanovenie zámerov pre ďalší rok

Stručný súhrn: V stredu ráno o 06:00 hod. SEČ vytvorí Luna v znamení Kozorožca konjunkciu so Slnkom. Nastáva teda lunárny Nov na 23°13’ znamenia Kozorožca a bude prepojený s transformačnou energiou Pluta. Aktuálny Nov je významný najmä pre tých, ktorí majú vo svojom natálnom horoskope na 23° základných znamení Kozorožca, Raka, Váh a Barana niektorú z osobných planét – Slnko, Lunu, Merkúr, Venušu, Mars, alebo os Ascendent / Descendent prípadne os M.C. / I.C.

Najvýraznejšie sa energie januárového Novu v Kozorožcovi môžu odzrkadliť u ľudí narodených v dňoch 13. – 15. januára, 16. – 18. októbra, 15. – 17. júla a 14.  – 16. apríla.

Prvý Lunárny Nov v tomto roku nastane v Kozorožcovi, v pragmatickom znamení zrejmých zámerov a jasných cieľov

Prvý lunárny Nov v roku, ktorý teraz nastane 13. januára 2021 ráno o 06:00 hod. SEČ, je vždy nabitý ohromnou energiou. Motivuje nás tým najlepším z najlepšieho pri vytváraní našich prvých zámerov pre nasledujúci rok.

Ak chcete vybudovať niečo skutočne pevné, solídne, odolné a trvácne, Kozorožec je znamením, ktorého vibrácie nás v tom podporujú. Symbolika Kozorožca je presne tým, čo pre realizáciu svojich zámerov potrebujeme. Toto pragmatické zemské znamenie pozná spôsob, ako si stanoviť cieľ a ísť za ním, aj napriek všetkým prekážkam.

Na ceste do nového roka nás sprevádza nádej a prichádzajú nové nápady. Popri tom je tu aj pocit neistoty a veľa výziev. Mnohí z vás sú unavení a vyčerpaní po veľmi zložitom roku 2020. Ak budeme chcieť získať novú silu a vytrvalosť, aby sme mohli uskutočniť svoje plány pre rok 2021, mali by sme sa napojiť na energie znamenia Kozorožca.

Nov v Kozorožcovi 13. január 2021 AnteAr

Nov Mesiaca v januári 2021 prináša potrebu byť skutočne úprimní v našich nových motiváciách

Pluto, symbolizujúce hlboké transformačné zmeny, ako aj smrť a znovuzrodenie, vytvára tesnú väzbu s aktuálnym lunárnym Novom v Kozorožcovi. Túžby z hlbín nášho podvedomia sa dostávajú na povrch a bude dôležité venovať náležitú pozornosť ich posolstvu.

Pohyb vpred a zmena sú jedinými konštantami a nadchádzajúce okolnosti ukončia všetko to, čo už prestalo slúžiť nášmu rastu. Skúsme opustiť strnulé myšlienkové vzorce a pestujme v sebe nádej spojenú s týmto bodom obratu.

Zamerajme sa na smer, ktorým sa od teraz začneme uberať. Teraz kladieme základy všetkému, čo chceme uskutočniť, preto je potrebné vytvoriť priestor – uvoľnením zastaraných a škodlivých prvkov v našom živote. Stanovme si pozitívne zámery a podajme im ruku, aby sme sa s nimi zoznámili.

Pluto prináša odhalenie nepoctivých motívov alebo zvrátenej logiky. Preto sa začnú rozpadať všetky štruktúry postavené na týchto chybných princípoch. Môže to byť obchod, vzťah alebo dokonca aj spôsob myslenia. Ale ak je to potrebné rozobrať do základov a zostaviť odznova kvôli tomu, aby to potom bolo silnejšie, pevnejšie a odolnejšie, potom sa Pluto v Kozorožcovi o to postará.

Treba sa na to pozerať v tomto zmysle – či všetky tie doterajšie straty priniesli príležitosti, ktoré sú nám vďaka tomu teraz dostupné. Tešme sa na nové praktické začiatky, ktoré nám dajú zmysel a s najväčšou pravdepodobnosťou k nám pritiahnu skutočnú prosperitu.

Nov Kozorožec 13. január 2021 AnteAr

Saturn, vládca Kozorožca a tohto príbehu o lunárnom Nove, bude v spojení s Jupiterom a Merkúrom v znamení Vodnára. Všetko nasvedčuje tomu, že svoje hranice sme už začali posúvať, ale ešte stále nás obklopuje mnoho obmedzení.

Ak chceme dosiahnuť najväčší rast a rozvoj, bude potrebné obrniť sa trpezlivosťou. Pomaly a rovnomerne postupujúc krok za krokom dokážeme túto výzvu zvládnuť …treba však počítať s tým, že na tejto ceste nás bude čakať aj niekoľko obchádzok a prekvapení.

Energie Marsu už teraz začínajú eskalovať a onedlho sa spoja s vibráciami Uránu – ktorý sa teraz prebúdza z 5-mesačného retrográdneho pohybu – buďte pripravení na šokujúce odhalenia! Energia roku 2021 je predovšetkým o prekvapeniach a nečakaných zvratoch. Dôkazy o tom nasadia korunu celému príbehu o aktuálnom lunárnom Nove.

Môžeme zažiť niečo, čo sa javí ako noc búrok, ale krátko potom nás čaká nový úsvit. Upierajte svoj zrak na budúcnosť a sebavedome skočte do neznámeho zajtrajška. Ak sa v myšlienkach ešte stále vraciate do minulosti, riskujete, že budete pochovaní pod sutinami včerajška.

Želám nám všetkým veľa šťastia 😉

Váš astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

www.AnteAr.com
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Súvisiace témy:

Luna v znameniach zverokruhu

Luna v Kozorožcovi

Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!