Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Nov v Levovi 19. august 2020

Nov v Levovi 19.08.2020 o 04:41 hod. SELČ na 26°35 je podporený trigónom od Marsu zo znamenia Barana. Čas začiatku ďalšieho vývojového cyklu, čas ktorý môže byť predzvesťou nadchádzajúcich zmien…

Nov-v-Levovi-19-august-2020-AnteAr

Horoskop lunárneho Novu plynulo nadväzuje na úvodné konštelácie opísané v článku Týždenný horoskop na týždeň od 17.08. do 23.08.2020.

Máme tu v poradí už ôsmy lunárny Nov od začiatku roka 2020, šiesty od začiatku astrologického roka a tretí od okamihu letného slnovratu.

Lunárny Nov na 26. stupni kráľovského ohnivého znamenia Leva.

Aktuálny Nov je nabitý neskutočnou energiou a má v sebe ohromný potenciál. Prináša príležitosti pre úplne nové začiatky a skvelé možnosti, ako dosiahnuť to, čo chceme.

Jedinou podmienkou je, aby sme vo svojom srdci cítili planúcu túžbu, dať svojmu životu skutočný zmysel. Túžbu spojenú s presvedčením, že napriek všetkým doterajším životným kotrmelcom, sme práve teraz už naozaj pripravení dokázať sami sebe svoju hodnotu. Sebe i svojmu okoliu. Je to o našej hrdosti, o našom sebavedomí i seba-vedomí.

Ak hovorím o množstve energie, mám na mysli nielen výrazné obsadenie dvoch ohnivých znamení Leva a Barana, ale aj ich vzájomné prepojenie takmer exaktným trigónom. Slnko, Merkúr a Luna vo fáze Novu sa spájajú s Marsom. Táto konštelácia sa odzrkadľuje odvahou, bojovnosťou i asertivitou pri presadzovaní našich zámerov a výrazne podporuje sebadôveru v zmysle „Viem, chcem, dokážem!“

Navyše teraz ešte stále doznieva pôsobenie sextilu Venuše s Uránom. Takže popri všetkej tej energii je tu prítomný aj zmysel pre originalitu, nekonvenčnosť a ochotu vybočiť zo zabehaných koľají doterajšieho stereotypu každodennej rutiny.

A aby toho nebolo málo, Slnko, Luna a Merkúr v Levovi a Mars zo znamenia Barana sa harmonicky spájajú s osou Lunárnych uzlov. Celá táto konštelácia vyvoláva dojem, že každé z našich aktuálnych rozhodnutí vydať sa novými cestami je – svojim spôsobom – osudového charakteru a dáva skvelé príležitosti pre náš ďalší rast.

Každý lunárny Nov je okamihom začiatku ďalšieho vývojového cyklu a preto – ak sme pripravení a naše srdce je naplnené vášnivým odhodlaním pohnúť sa vo svojom živote ďalej – máme práve teraz na to všetky predpoklady.

Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Súvisiace témy:

Luna v znameniach zverokruhu

Luna v Levovi

Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Spln a Nov