Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Nov v Rybách 13. marec 2021

Marec 2021 – Lunárny Nov v Rybách

Stručný súhrn: V sobotu predpoludním 13.03.2021 o 11:21 hod. SEČ vytvorí Luna v znamení Rýb konjunkciu so Slnkom. Nastáva teda lunárny Nov na 23°03’ znamenia Rýb a bude sprevádzaný spojenými vibráciami Neptúna a Venuše. Aktuálny Nov je významný najmä pre tých, ktorí majú vo svojom natálnom horoskope na 23° pohyblivých znamení Rýb, Panny, Blížencov a Strelca niektorú z osobných planét – Slnko, Lunu, Merkúr, Venušu, Mars, alebo os Ascendent / Descendent prípadne os M.C. / I.C.

Najvýraznejšie sa energie marcového Novu v Rybách môžu odzrkadliť u ľudí narodených v dňoch 12. – 14. marca 12. – 14. júna, 14. – 16. septembra a 13.  – 15. decembra.

Lunárny Nov v Rybách 13. marec 2021 AnteAr

Načúvajte svojej duši. Vytvorte lepší svet.

Lunárny Nov v znamení Rýb 13. marca 2021 vysiela vlny poézie na naše vesmírne nebo. Nesie v sebe jemnú éterickú energiu, ktorá nás inšpiruje snívať, vytvárať a predstavovať si pre seba lepšiu realitu.

Realita, do ktorej sa rozhodnete nasmerovať svoju pozornosť, sa rozvíja, rastie a prekvitá, takže sa uistite, že vaše myšlienky, slová a činy sú v súlade so všetkým, po čom túžite, najmä pod vplyvom tohto marcového lunárneho Novu.
Venujte chvíľu času sami sebe, zatvorte oči a predstavte si lepší život pre seba a pre svet.

Zatvorte oči a vizualizujte pokoj vyžarujúci z vášho srdca a zo srdca všetkých bytosti, známych aj neznámych.

Pod tmavou oblohou bude s Lunou vytvárať tesné spojenie Venuša a Neptún. Kombinácia týchto energií môže aktivovať našu srdcovú čakru a inšpirovať nás, aby sme sa ponorili hlbšie do svojich citov.

Spojenie vibrácií Venuše a Neptúna môže byť receptom na privábenie lásky, uzdravenie či prebudenie nášho srdca.

Ak máte pocit, že pod týmto lunárnym Novom vnášajú srdcové záležitosti do vášho života nepokoj, prestaňte venovať pozornosť svojim myšlienkam a nechajte sa viesť srdcom. Vypočujte si múdrosť, ktorú vaše srdce ponúka, a postupujte podľa jeho pokynov.
Aj keď v čase tohto lunárneho Novu nás obklopujú jemné a lyrické akordy kozmických vibrácií, nezabudnite načúvať svojej intuícii, najmä ak vám niečo nesedí.

Neptún je planéta intuície a nášho tichého vnútorného hlasu. Neptún však niekedy môže zamlčať veci alebo zahmliť náš zrak, ale je to len preto, aby sme sa dozvedeli, čo to znamená ísť dovnútra a čerpať z vlastnej vnútornej múdrosti.

V každom z nás je ukrytá životná múdrosť predkov. Múdrosť životov, ktoré sme viedli pred touto inkarnáciou, a vedomosti o našej skutočnej podstate a existencii, ktoré máme. Tento lunárny Nov je dokonalý na uznanie tejto hlbokej a možno zabudnutej múdrosti.

Vo svojom vnútri poznáte cestu. Vo svojom vnútri máte odpovede, ktoré hľadáte.

Tento Nov vytvára disharmonickú väzbu k Juno (dohody o partnerstve) v Strelcovi. Vzhľadom k tomu, že každým lunárnym Novom sa ukončuje jeden a začína ďalší vývojový cyklus, tento nový začiatok môže vzbudiť určité napätie medzi vami a vašim partnerom. Možno jedného z vás by potešila väčšia ochota k záväzku. Alebo výraznejší pocit, že ho prijímate so všetkým, takého, aký naozaj je. Problémom bude pojem „bezvýhradný“. Predtým, ako sa rozhodnete s čímkoľvek súhlasiť, uistite sa, že obaja vnímate tieto veci rovnako. A pripravte sa na to, že sa váš vzťah posunie na ďalšiu úroveň.

Ak si chcete urobiť vo veciach jasno, najmä pokiaľ ide o romantický vzťah, môžete tiež zistiť, že tento lunárny Nov v znamení Rýb prináša pre vaše rozhodnutie novú inšpiráciu.

Venuša je planéta, ktorá vládne nad vzťahmi, ale tieto vzťahy siahajú do minulosti a zahŕňajú našu rodinu a priateľov, súčasne sa však týkajú aj peňazí a majetku, ba dokonca aj vzťahu k sebe samým.

Ak v ktorejkoľvek z týchto oblastí existuje nejaké napätie, môže vás tento lunárny Nov inšpirovať, aby ste robili veci inak alebo aby ste na tieto záležitosti našli iný, nový uhol pohľadu.

Ak sa snažíte vo vzťahoch niečo vyriešiť alebo niekomu odpustiť, táto energia je mimoriadne prospešná a môže vám pomôcť spojiť sa s hlbším súcitom a tiež bezpodmienečnou láskou.
Neptún je planéta bezpodmienečnej lásky. Pripomína nám, že z každého jedného vzťahu, v ktorom sme sa v tomto živote ocitli, vždy sme dostali nejaký dar alebo možno ponaučenie, ktoré sme si mali z toho vziať.

Vo vyšších oktávach nám Neptún pripomína, že všetci sme len fragmenty tej istej energie a každý, s kým sa stretneme, je jednoducho zrkadlom, ktoré nám pomáha hlbšie sa ponoriť do porozumenia nášmu pravému ja.

To samozrejme neznamená, že by sme mali tolerovať zlé správanie alebo vzťahy, ktoré nie sú v súlade s našou dušou. Avšak pripomína nám to, že v duši každého, s kým sa stretneme, môžeme nájsť dary a hlbší význam.

Energia Neptúna môže niekedy vytvoriť „efekt ružových okuliarov“ pri pohľade na všetko, čo vidíme. Takže ak niečo teraz vyzerá až príliš dobre na to, aby to bola pravda, alebo ak sa v tejto chvíli cítite v čomkoľvek nerozhodne, nájdite v sebe dostatok trpezlivosti, aby ste si vedeli počkať na čas, keď začnete vidieť všetko opäť zreteľnejšie a bez nejakých príkras. Nakoniec sa hmla zdvihne a vy budete môcť vidieť svoju cestu jasnejším zrakom.

Celkovo je marcový lunárny Nov krásny a nastaví nás na vysoko kreatívny lunárny cyklus.

Použite túto energiu v nasledujúcich týždňoch na tvorivé projekty a na skúmanie nových sfér vlastnej intuície a vedomia.

Ryby sú posledným znamením zverokruhu a jeho energia nám vždy pripomína, že stále existujú nové úrovne, kam sa treba ponoriť a kadiaľ pokračovať na svojej ceste ďalej.
Život je skôr špirálou, než priamkou. Stále sa vraciame k rovnakým veciam, k tým istým záležitostiam, a revidujeme ich, ale zakaždým je naše porozumenie hlbšie a bohatšie.

Rovnako ako dve ryby plávajúce rôznymi smermi, môžeme si vyostriť náš pohľad, našu vlastnú perspektívu, uvidieť veci novým spôsobom a pripomínať si, že náš skutočný stav je celistvosť.

Kliknite sem a získajte viac informácií o tom, čo prinesie marcový Nov v Rybách pre vás osobne:
Akým témam vo vašom živote bude potrebné venovať pozornosť a ktoré záležitosti budú aktivované silnými energiami Neptúna s Venušou a Lunou počas nasledujúcich týždňov roku 2021.

Želám nám všetkým veľa šťastia 😉

Váš astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Súvisiace témy:

Luna v znameniach zverokruhu

Luna v Rybách

Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!