Poslednú aktualizáciu dňa 12/01/2021 vykonal astrovia

Nov v Strelcovi 14. december 2020

Stručný súhrn: V pondelok podvečer o 17:16 hod. vytvorí Luna v znamení Strelca konjunkciu so Slnkom. Nastáva teda lunárny Nov na 23°08’ znamenia Strelca a bude sprevádzaný úplným zatmením Slnka, ktoré však u nás nebude viditeľné. Aktuálny Nov je významný najmä pre tých, ktorí majú vo svojom natálnom horoskope na 23° pohyblivých znamení Strelca, Panny, Rýb a Blížencov niektorú z osobných planét – Slnko, Lunu, Merkúr, Venušu, Mars, alebo os Ascendent / Descendent.

Najvýraznejšie sa energie decembrového Novu v Strelcovi môžu odzrkadliť u ľudí narodených v dňoch 14. – 16. decembra, 15. – 17. septembra, 13. – 15. júna a 14.  – 16. marca.

Nov Mesiaca Úplné zatmenie Slnka 14. december 2020

Lunárny Nov a úplné zatmenie Slnka v Strelcovi 14.12.2020 prináša obnovenie optimizmu a novú šancu dotknúť sa hviezd

Aj napriek tomu, že rok 2020 bol pre nás všetkých skutočne náročným obdobím, vesmír nám vďaka úplnému zatmeniu Slnka 14. decembra prináša nádej na postupné zlepšenie.

Lunárny Nov prichádza špeciálne “zabalený” v optimistickom duchu znamenia Strelca. Predchádzajúcemu mesiacu sme dali zbohom 30. novembra počas zatmenia Mesiaca v Blížencoch a teraz je čas na druhú, záverečnú časť obdobia Zatmení.

Toto je okamih, ktorým sa pre nás začínajú otvárať ďalšie dvere. Vyčistili sme priestor pre príchod úplne iných energií a teraz sa konečne môžeme pustiť do nových začiatkov.

Strelec prináša novú víziu

Posolstvo znamenia Strelca nás bude vyzývať, aby sme odhalili pravdu a prišli s novou víziou, pretože veci teraz vyzerajú už celom inak než kedykoľvek predtým.

Mnohí z nás prešli rozsiahlym prebudovaním svojich energií a teraz sa cítia otlčení a unavení. Našťastie v týchto dňoch na scénu prichádza obnovenie našej činnosti alebo stavu po prerušení.

Napriek všetkým obmedzeniam a prekážkam, ktoré sa nám stavali do cesty, nás tento mocný lunárny Nov v Strelcovi bude povzbudzovať, aby sme z tých našich citrónov vyžmýkali všetku šťavu a urobili z nej limonádu 😉

Strelec vie, ako to urobiť, aby aj bezútešná situácia vyzerala o niečo lepšie. Jeho optimistická povaha nám stále pripomína, že všetko má potenciál byť niečím lepším.

NÁDEJ je tu vždy a netrpezlivo čaká na nás, kedy sa jej chytíme. Nikdy neprestávajte veriť v niečo lepšie!

Nov Mesiaca Úplné zatmenie Slnka 14. december 2020
Nov Mesiaca a úplné zatmenie Slnka v Strelcovi 14. december 2020

Niečo tam vonku nás môže požiadať, aby ste sa zahľadeli do diaľky a znovu zamerali pozornosť na čosi, o čom sme si neuvedomili, že má potenciál.

Možno je to len záblesk alebo iskra – ale v každom z nás teraz môže vzplanúť nový oheň.

Bez ohľadu na to, ako veľmi sa cítite unavení, práve teraz si k vám hľadá cestu niečo lepšie. Uvedomte si to a pevne sa držte nádeje, ktorá presvitá skrz všetko, aby ste povzniesli svoju myseľ.

Potrebujeme každú štipku optimizmu, ktorú môžeme získať, keď sa pozrieme na naše vyhliadky do roku 2021.

Využite ohnivú energiu optimistického Strelca, aby ste sa opäť rozhýbali a otvorene začali uvažovať o tom, kde sú možnosti, ktoré vás môžu posunúť ďalej.

Želám nám všetkým veľa šťastia 😉

Váš astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

www.AnteAr.com
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Categories: Spln a Nov

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!