Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Nov vo Vodnárovi 11. február 2021

Február 2021 – Lunárny Nov vo Vodnárovi

Stručný súhrn: Vo štvrtok večer 11.02.2021 o 20:05 hod. SEČ vytvorí Luna v znamení Vodnára konjunkciu so Slnkom. Nastáva teda lunárny Nov na 23°16’ znamenia Vodnára a bude sprevádzaný harmonickými vibráciami Venuše a Jupitera. Aktuálny Nov je významný najmä pre tých, ktorí majú vo svojom natálnom horoskope na 23° pevných znamení Býka, Škorpióna, Leva a Vodnára niektorú z osobných planét – Slnko, Lunu, Merkúr, Venušu, Mars, alebo os Ascendent / Descendent prípadne os M.C. / I.C.

Najvýraznejšie sa energie februárového Novu vo Vodnárovi môžu odzrkadliť u ľudí narodených v dňoch 10. – 12. februára, 12. – 14. mája, 14. – 16. augusta a 14.  – 16. novembra.

Lunárny Nov vo Vodnárovi 11. február 2021 AnteAr

Divoká jazda plná príležitostí a odvahy urobiť niečo nezvyčajné

Vodnár je znamenie, ktoré nerado hrá podľa stanovených pravidiel, a práve to je dominantnou črtou príbehu o aktuálnom lunárnom Nove. So šiestimi planétami, ktoré zvýrazňujú typické vlastnosti tohto znamenia rebelov, sa dostáva do popredia odvaha a trúfalosť podniknúť niečo radikálne, niečo čo bude celkom odlišné od nášho bežného spôsobu konania.

Očakávajte, že sa stretnete s niečím výstredným, nezvyčajným, súčasne avšak aj jedinečným, čo zmení pravidlá hry.

Popri všetkej tej odvahe a trúfalosti spoja svoje sily aj dve planéty, ktoré sú v astrológii považované za dobrodejov: Jupiter a Venuša sú práve v tento deň v presnej konjunkcii.

Dozrel čas podniknúť niečo, čo sa vymyká našim zásadám, niečo čo je možno spojené aj s nádychom romantiky. Amorove šípy sú pripravené a môžu nás zasiahnuť 😉

Februárový Nov Mesiaca môže lepšie poslúžiť našim zámerom, ak budeme premýšľať „mimo vyjazdených koľají“ a naberieme odvahu prekročiť hranice našej komfortnej zóny.

Táto téma je aktuálna práve teraz, keď Saturn a Urán smerujú do svojej prvej kvadratúry. Ich energie nás však budú sprevádzať počas celého roka 2021. A navyše Merkúr je teraz ešte stále vo svojej retrográdnej fáze až do 20. februára!

Vykročte za svojim netradičným zámerom alebo riešením – aj keď to možno nie je pre vás celkom bežné. Vibrácie znamenia Vodnára sú svojrázne a nekonvenčné, vždy si nájdu spôsob svojho prejavu, ktorým nás dokážu prekvapiť.

Vplyv tohto znamenia vedie ľudí k tomu, aby konali celkom inak, než ako by sme to od nich očakávali. Keď sa k slovu hlási Vodnár, dá sa očakávať, že vás ostatní prekvapia – alebo možno prekvapíte sami seba 😉

Februárový lunárny Nov nám pripomína, aby sme boli verní sami sebe, pretože sme jedineční takí, akí sme. Práve to je jeho posolstvom.

Pravdou je, že všetci sme nejakým spôsobom trochu iní, svojskí, svojrázni, v niečom radikálni alebo možno vzpurní (to všetko sú charakteristické črty Vodnára). Tieto stránky našej povahy môžeme ľahko rozpoznať v osobnom horoskope. U niekoho je to zjavné na prvý pohľad, u iných to nie je až také výrazné.

Odlišnosť môže byť niekedy nepríjemná – ale sú to práve tie veci, ktoré sú na nás najúžasnejšie.

Zo širšej perspektívy Nov vo Vodnárovi aktivuje tú oblasť nášho života, kde sme tlačení k tomu, aby sme premýšľali inak alebo aby sme nadobudli nový druh vedomia.

Aktivácia tejto oblasti bude pre nás nakoniec hlavnou témou roku 2021, takže je dôležité, aby sme sa naladili na to, čo tu teraz začíname.

Kliknite sem a získajte viac informácií o tom, čo prinesie februárový Nov vo Vodnárovi pre vás osobne:
Akým témam vo vašom živote bude potrebné venovať pozornosť a ktoré záležitosti budú aktivované kvadratúrou Saturna s Uránom počas celého roka 2021.

Želám nám všetkým veľa šťastia 😉

Váš astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Súvisiace témy:

Luna v znameniach zverokruhu

Luna vo Vodnárovi

Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!