Občas je dobré pozrieť sa na svoj život očami niekoho iného

Ľubomír Drozd

astrologické štúdio AnteAr

Autor LD AnteAr

  • Viac než 25 rokov profesionálnych skúseností
  • Autor článkov a administrátor stránok AnteAr.com
  • Zakladateľ a lektor školy klasickej astrológie
  • Vedenie a koučing študentov viac než 18 rokov
  • Korektný a zmysluplný výklad horoskopov
  • Žiadne vzájomné protirečenia vo výklade
  • Jedinečnosť a originalita výkladu
  • Špecializácia: partnerské horoskopy

Netvárim sa, že rozumiem úplne všetkému 😉
Mám však špecializáciu, v ktorej vynikám.

Volám sa Ľubo Drozd

Astrológii sa venujem už viac než 30 rokov.

Mám rád astrológiu, pretože dokáže veľa povedať o našom charaktere, schopnostiach, ako aj o našich problémoch a úlohách. Nevyžaduje testy, otázky a dlhé konverzácie.

Milujem astrológiu, pretože uľahčuje a zlepšuje život. Pomáha porozumieť samým sebe a akceptovať sa. Pomáha porozumieť a akceptovať ostatných. Pomáha byť silnejší a múdrejší.

Obdivujem astrológiu za to, že dáva odpovede na mnohé vzrušujúce otázky súčasnosti a vrhá svetlo na budúcnosť. Astrológia pomáha orientovať sa v životnom „pláne“, čo vám umožňuje lepšie využívať príležitosti a minimalizovať riziká.

Mám rád astrológiu preto, že jednoducho funguje. Je nemožné neobdivovať všetky tie súvislosti, keď vidíte vzájomný vzťah pohybu planét a ľudského osudu. Nepoznám nič úžasnejšie a veľkolepejšie.

Samozrejme, pochopiť celý zmysel stvorenia a porozumieť všetkým zákonitostiam sveta je úloha, ktorá presahuje ľudské schopnosti. Ale možnosť dotknúť sa tohto Veľkého tajomstva mi jednoducho berie dych.


Orientujem sa na výsledky a najmä na praktické využitie znalostí. Milujem zmysluplné, vzájomne obohacujúce rozhovory, rovnako ako aj ľahkú, iskrivú komunikáciu. Rád sa delím o svoje vedomosti s tými, u ktorých vidím úprimný hlboký záujem, snahu rozvíjať sa a pracovať na sebe.

Dalo by sa povedať, že som racionálny typ. Napriek tomu však viem, že líška z Malého princa mala pravdu, keď prezradila svoje tajomstvo: že správne vidíme iba srdcom.

Verím v osud. Verím, že svoj život máme paradoxne najviac pod kontrolou, keď sa odovzdáme intuícii a vedeniu svojho srdca. Keď sa prestaneme silou-mocou držať svojich predstáv a v určitom okamihu všetko pustíme. Aby si k nám náš život mohol nájsť cestu sám. Neraz inokadiaľ, než si myslíme a spôsobom, ktorý akoby sme ani nechceli uvidieť. Pretože inak by to predsa už dávno bolo, však? 🙂

O práci, ktorou žijem

S využitím hlbokých znalostí astrológie spojených s numerológiou dokážem pútavým spôsobom a najmä zrozumiteľne zodpovedať Vaše otázky, na ktoré každý z nás v určitých životných okamihoch potrebuje nájsť odpoveď.

Pomáham Vám zorientovať sa v aktuálnych životných situáciách, ukázať a nasmerovať Vás na cestu, ktorá Vás posunie stále bližšie k zvládnutiu Vašich životných úloh, ku šťastiu a spokojnosti.

Pomocou astrológie Vám dávam možnosť pozrieť sa na Váš život, pohľadom zameraným priamo do Vášho vnútra, práve tam, kde sa v nás formuje motivácia, radosť i sebarealizácia


Mojím poslaním v tomto neustále sa meniacom svete
je pomáhať ľuďom zorientovať sa v sebe samých.

Ukážem Vám cestu,
ktorá Vás každým okamihom posunie
bližšie k naplneniu vášho života, ku šťastiu a spokojnosti.

Chvíľu Vás po tejto ceste môžem sprevádzať a pomáhať vám.


Netvárim sa, že rozumiem úplne všetkému 😉
Mám však špecializáciu, v ktorej vynikám.

Chcete pre seba len to najlepšie?
Tak využite moje skvelé služby!

Urobím všetko pre to, aby som Vám pomohol.

Môžeme sa spolu stretnúť.
Môžeme spolu hovoriť.
Môžete mi napísať.
Je to len na Vás.