Občas je dobré pozrieť sa na svoj život

očami niekoho iného

Lubomír Drozd

astrologické štúdio AnteAr


Volám sa Lubo Drozd

a astrológii sa venujem už viac než 30 rokov. V mojom horoskope sú obidve hlavné osobné planéty Slnko a Luna v znameniach, ktorým vládne komunikatívny Merkúr. Ten spolu s Venušou u mňa sídli vo vzdušných Váhach, orientovaných na partnerské vzťahy, harmóniu a diplomaciu.

Mám však niekoľko ďalších výrazných daností, ktoré mi dovoľujú povedať, že som sprievodcom osobnej premeny. Sám som toho dôkazom a tí, ktorí ma dôverne poznajú, vedia, že je to naozaj tak. Sú chvíle, kedy ma to priam neodolateľne láka nechať sa uniesť myšlienkou, že „ak už sa teda do niečoho pustiť, tak potom so všetkou parádou, nech to naozaj stojí za to!“

Pritom všetkom sa orientujem na výsledky a najmä na praktické využitie znalostí. Milujem zmysluplné, vzájomne obohacujúce rozhovory, rovnako ako aj ľahkú, iskrivú komunikáciu. Veľmi rád sa delím o svoje vedomosti s tými, u ktorých vidím úprimný hlboký záujem, snahu rozvíjať sa a pracovať na sebe.

Dalo by sa povedať, že som racionálny typ. Ale aj tak viem, že líška z Malého princa mala pravdu, keď prezradila svoje tajomstvo, že správne vidíme iba srdcom.

Verím v osud. Verím, že svoj život máme paradoxne najviac pod kontrolou, keď sa odovzdáme intuícii a vedeniu svojho srdca. Keď sa prestaneme silou-mocou držať svojich predstáv a v určitom okamihu všetko pustíme. Aby si k nám náš život mohol nájsť cestu sám. Neraz inokadiaľ, než si myslíme a spôsobom, ktorý akoby sme ani nechceli uvidieť. Pretože inak by to predsa už dávno bolo, však? 🙂

O práci, ktorou žijem

S využitím hlbokých znalostí astrológie spojených s numerológiou dokážem pútavým spôsobom a najmä zrozumiteľne zodpovedať Vaše otázky, na ktoré každý z nás v určitých životných okamihoch potrebuje nájsť odpoveď.