Poslednú aktualizáciu dňa 21/01/2023 vykonal astromaïa

Nastáva Obdobie Zatmení

Ak máte pocit, že čoskoro príde niečo veľké alebo niečo, čo zmení váš život, pravdepodobne cítite energiu zatmení, ktoré sa budú formovať počas apríla a mája 2022!

Prstencové zatmenie Slnka AnteAr

Novy mesiaca prinášajú začiatky a splny prinášajú konce, zatiaľ čo zatmenia sú skôr kozmickými medzníkmi! Zatmenie dramaticky osvetľuje našu karmickú cestu a pomáha nám vidieť, kam smerujeme a na čo by sme sa mali sústrediť, aby sme sa dostali vpred.

So zatmeniami prichádzajú dve úplne odlišné energie, niektoré prinášajú príležitosti a iné zatvárajú dvere, ale zvyčajne končí niečo, čo bolo už aj tak zničené. Mnohí z vás zažijú v období zatmení náhle a nečakané udalosti.

Zatmenia nás tiež nútia konať a robiť dôležité rozhodnutia, ktoré nám niekedy zmenia život. Je nevyhnutné, aby sa život posúval vpred, či sa nám to páči alebo nie.

Novy mesiaca a zatmenia Slnka osvetľujú to, čo potrebujeme, aby sme sa dostali na správnu cestu smerujúcu k našim cieľom a zosúladili sa s našou Cestou duše.

Spln a zatmenie Mesiaca vrhajú svetlo na existujúce situácie, takže ich môžeme vidieť z novej alebo inej perspektívy. A popri tom sa často odhaľujú tajomstvá! Takže ak máte v skrini nejakých kostlivcov, možno budete chcieť dať si veci do poriadku! Je dôležité zažiť tento posun, aj keď môže byť ťažké zvládnuť náhle uvedomenie. Pravda vás oslobodí!

Počas obdobia zatmení sa vám možno podarí opustiť niečo, čoho ste sa doteraz držali a čo už neslúži vášmu najvyššiemu dobru. Je čas uvoľniť sa a nechať tieto záležitosti odísť. A pracujte na vytvorení nového plánu alebo stanovení nových cieľov, ktoré budú lepšie a viac v súlade s vašim skutočným osudovým smerovaním.

30. aprílzatmenie Slnka v Býkovi

16. májzatmenie Mesiaca v Škorpiónovi

25. október – zatmenie Slnka v Škorpiónovi

08. november – zatmenie Mesiaca v Býkovi

Zatmenia v roku 2022 v znamení Býka a Škorpióna budú ovplyvňovať nás všetkých, teda aj všetky znamenia zverokruhu. Tieto kozmické lunácie ovplyvnia každého inak podľa nášho individuálneho osobného horoskopu.

Tieto zatmenia prinesú udalosti, ktoré sa rozvinú v priebehu nasledujúcich 6 až 12 mesiacov po tom, ako zatmenia nastanú. Takže nemusíme pochopiť ich úplný vplyv, kým sa toto obdobie neskončí. Môžu priniesť konce, ktoré ovplyvnia rôzne časti nášho života, zvyčajne sa týkajú našej práce, vzťahov, priateľstiev a postojov. Môžu tiež priniesť nové energie, ktoré ovplyvnia našu kariéru, domov, rodinné záležitosti, zvyky a ľudí v našom živote.

Koniec koncov – všeobecne sa verí, že čokoľvek sa stane počas obdobia zatmení, je pre naše najvyššie dobro. Ale keď prechádzame týmto obdobím, konce a začiatky, ktoré zatmenia prinášajú, nám nemusia dávať ihneď zmysel alebo ich nepochopíme, kým nedospejú do svojho záveru.

Posledné jesenné zatmenie 19. novembra 2021 prinieslo zmenu dovtedajšieho vývoja, pretože znamenalo prvú kapitolu novej karmickej cesty pre nás všetkých. Pretože zatmenia fungujú v postupnosti jedno za druhým a sú spojené s lunárnymi uzlami (Dračia hlava a Dračí chvost), aktivujú tieto body našej karmickej cesty v tomto živote. Prečítajte si prosím o lunárnych uzloch; ich interpretácia v našom živote je celkom výstižná.

Ak si spomenieme na to, čo sa stalo v našom živote v novembri 2021 a čo predstavovalo konflikty a príležitosti, môže nám to pomôcť lepšie pochopiť, ako sa ich energia v priebehu času prejavila v našich životoch.

Pevné znamenia zverokruhu, Býk, Lev, Škorpión a Vodnár, sú výraznejšie ovplyvnené blížiacimi sa zatmeniami v Býkovi a Škorpiónovi. Tieto zatmenia ovplyvnia nás všetkých, môžu však aj tvrdo zasiahnuť tieto znamenia. Kým začne rok 2023, niektoré aspekty nášho života môžu byť úplne odlišné. Ale nebojte sa; v ideálnom prípade nám tieto osudové udalosti tak či onak zlepšia život, aj keď je to zatiaľ málo príjemné, skoro vôbec.

Keďže zatmenie Slnka nastane 30. apríla spolu s lunárnym Novom, je skvelý čas stanoviť si veľké zámery! Rovnako ako to robíte s akoukoľvek energiou lunárneho Novu. Predstavte si toto silné zatmenie, ktoré má energiu niekoľkých novoluní! Môže to byť veľmi silná energia, ktorá zmení váš život.

So Zatmením v znamení Býka by ste si mali premyslieť a pripraviť také želania, ktoré zahŕňajú financie, hojnosť a bezpečnosť, v pravom význame tohto pevného zemského znamenia. Takže si vytvorte zoznam úloh, do ktorého napíšete, čo chcete, aby sa vo vašom živote stalo. Aké sú vaše ciele a sny? Odhaľte to!

Chyťte šťastie za pačesy!

V závere apríla s aktuálnymi planetárnymi konšteláciami sú v hre ešte stále prítomné určité skutočne šťastné energie.

Skutočne od posledného aprílového pondelka a pred zatmením Slnka/novu Mesiaca 30. apríla sú dni mimoriadne šťastné a silné na náhodné pozitívne udalosti.

Je čas urobiť všetky veci, ktoré vám pomôžu spojiť sa s vesmírom a privolať si časť tejto „šťastnej energie“. Pracujte s touto energiou a zvýšte frekvenciu svojich osobných vibrácií, aby ste boli vo vyššom stave vedomia, ktorým si pritiahnete šťastie a hojnosť.

Môžu sa stať úžasné veci, keď sa sústredíte na príliv peňazí a prosperity. Aj tie menšie výhry sú významné a dôležité. Mnohí z mojich klientov už dostali novú pracovnú ponuku, boli povýšení v zamestnaní alebo v ich živote nastali iné šťastné zmeny.

Buďte vďační za všetko, čo vám príde do cesty, a prejavte vďačnosť vopred, to skutočne pomáha.

Dovoľte mi, aby som vás previedol týmto obdobím zatmení, najmä ak sa cítite neistí alebo potrebujete pomoc pri orientácii v tomto čase intenzívnych energií. Pokračujte v čítaní môjho astrologického blogu a ak si chcete dohodnúť termín online stretnutia, napíšte mi.

Váš astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám články na mojom blogu? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Súvisiace témy:

Luna v znameniach zverokruhu

Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Astro Aktuality