Osobný horoskop
Konzultácia – rozhovor nad Vaším horoskopom

Informácie o službe

Ako prebieha konzultácia?

Na konzultácii vychádzam z natívneho horoskopu, pracujem aj s horoskopmi prognostickými a partnerskými.

Spoločne sa môžeme pozrieť na akúkoľvek tému, venovať sa Vašej aktuálnej situácii a možnostiam ďalšieho vývoja.

Môžeme zostaviť aj partnerský horoskop alebo horoskop vzťahu.


Pracujem s ľuďmi, ktorí sa chcú vyvíjať, sú otvorení inému pohľadu na svoj život, na seba i na svet. A dokážu prijať alternatívne názory. Veria v osud, avšak vedia, že zodpovednosť za svoje rozhodnutia nesú sami. Práve pre nich môže byť osobný horoskop a konzultácia skutočným prínosom.

Podmienky a odporúčanie

Podmienkou konzultácie je vzájomná dohoda o úplnej otvorenosti, úprimnosti a dôvere. Je tiež výhodou, keď záujemca o schôdzku vie, ako astrológiu chápem, ako s ňou pracujem a aký mám prístup, čo ľahko zistí napríklad čítaním môjho blogu. Chcem svojim klientom pomôcť, bez výhrady, ale neviem to inak, než pomenovaním skutočného stavu vecí. Táto cesta nemusí byť každému príjemná. To rešpektujem a rád vám odporučím niekoho, kto s vami rezonuje lepšie.

Ako budeme spolu komunikovať?

Konzultácie prebiehajú vo väčšine prípadov telefonicky alebo online cez WhatsApp (prípadne Skype, Messenger, Viber). Budeme sa počuť a budeme mať úplné súkromie.

Ak máte záujem o stretnutie naživo, v limitovanej ponuke termínov je možné sa dohodnúť aj na osobnej schôdzke v Košiciach.

Chcete si urobiť záznam konzultácie?

Samozrejme, ak máte záujem, môžete. Záznam konzultácie v akejkoľvek písomnej alebo zvukovej forme je v plnej miere na Vašom osobnom rozhodnutí a Vašich technických prostriedkoch.

A čo potrebujem ja od Vás?

Pre zostavenie horoskopu potrebujem vedieť kompletný dátum Vášho narodenia – dátum, čas a miesto.

Čas narodenia zistíte v rodine, alebo na matrike v mieste vášho rodiska, prípadne zo záznamov v knihe narodených v pôrodnici. Aj približný údaj je lepší než žiadny.

Na tejto stránke nájdete informácie o spracovaní a použití osobných údajov.


Ako si dohodnúť termín konzultácie?

Vyplňte formulár na konci tejto stránky, do správy napíšte miesto, dátum a čas Vášho narodenia (napr. 31.07.1984 o 14:25 hod., Bratislava), a je to!

Objednať poradenskú konzultáciu, terapiu, alebo inú z astrologických služieb je možné aj e-mailom, prípadne telefonicky. Požiadať o zmenu termínu nášho online stretnutia je možné kedykoľvek, najneskôr však 1 deň pred začiatkom objednanej konzultácie.


Koľko to stojí?

Konzultácia trvá 75 minút a jej cena je 124,-€.
Ak bude potrebné dokončiť otvorenú tému alebo požiadate o predĺženie schôdzky, pošlite dohodnutú čiastku zodpovedajúcu tomuto času – do piatich dní po konzultácii.

Kedy a kam mám platbu poslať?

Najprv sa dohodneme na termíne konzultácie. Verím, že pracujeme vo vzájomnej dôvere, preto platíte formou zálohy, pred naším on-line stretnutím.

Čiastku označenú svojim menom pošlite na účet:

2610112957/1100 (Tatra banka, a.s.)
IBAN: SK2811000000002610112957
BIC/SWIFT: TATRSKBX

Referencie

Presne takto som si predstavovala služby privátneho astrológa. Ďakujem všetkým vnútorným aj vonkajším okolnostiam, že som si pre výklad na tri mesiace vybrala práve jeho.

Vrelo odporúčam každému, kto dokáže oceniť dlhoročné skúsenosti pretavené do praxe a hlavne osobný a veľmi individuálny prístup.

Ja to všetko nielen oceňujem, ale aj patrične využijem, pretože viem, že je to to najlepšie, čo pre seba môžem práve v tomto čase urobiť. 🙂
Valéria Valašteková

Vyzdvihujem osobitý spôsob výkladu horoskopu vedený uznávaným astrológom na jednej strane, ktorý sa však vie vďaka svojej hĺbke poznania ľudskej duše dokonale naladiť „na našu najväčšiu boľačku“ a s obratnosťou psychológa nás nechá nájsť si odpovede v sebe samom.

Chvíľami som mala pocit, že sedím s dlhoročným priateľom pri čaji. Zo srdca doporučujem a ďakujem.
Iveta Bebjaková

Chcem sa aj touto cestou podakovat panovi Lubomirovi za skvelo odvedenu pracu pri vypocitani mojho osobneho horoskopu, je vypracovany perfektne na mieru, priehladne a zrozumitelne.

A ja som naozaj nadsena, odporucanie pre tych ktori este vahaju ci mat svoj osobny horoskop alebo nie, nevahajte priatelia a budete nadmieru spokojni pretoze sa o sebe vela dozviete a hlavne budete vediet ako dalej …

Lubo, zelam Vam zo srdca vela prevela spokojnych klientov a vela prevela uspechov vo Vasej krasnej praci…DAKUJEM!!!!!
‎Janka Wojciech Gradzki

Ďakujem Vám Ľubko veľmi pekne za môj osobný horoskop. Určite môžem len odporúčať Vaše služby. Všetko bolo perfektne zodpovedané a som spokojná. 🙂 Ďakujem!
Lívia Prokopová Šulková

Neváhajte budete spokojní.. Potvrdíte si to čo viete, podozvedáte sa nové veci, pochopíte prečo, dokážete predchádzať… Nájdete odpovede na otázky…

Rozhovor je uvoľnený a prirodzený…
A okrem iného hlas je charizmatický 😉 A na výplatu si dám spraviť aj 3-mesačný!
Baška Hajdu

Dakujem Ante Ar za skvele vyklady horoskopov, vzdy vedia naladit na tu spravnu notu, kazdy si tam najde kusok seba a aj radu do buducna.

Odporucam kazdemu kto chce zistit o sebe alebo druhom viac.
Žanett Hybská-Harbová


Pre vypracovanie Vášho horoskopu zadajte, prosím, všetky požadované údaje:

Dáta Vášho narodenia (napr. 18.07.1977 o 22:05 hod., Bratislava)
Vaše telefónne číslo (keby náhodou ...)

Po konzultácii k vášmu osobnému horoskopu si môžete predplatiť služby astrologickej poradne na telefón. Táto služba je určená na zodpovedanie jednoduchých otázok či na rýchle zorientovanie sa vo vašich životných situáciách. Dostupnosť služby je vymedzená na predpoludňajšie hodiny v čase od 9:00 do 12:00 hod., maximálne trvanie hovoru je 10 minút. Paušálny poplatok za služby astrologickej poradne je 8 € mesačne.