Partnerský horoskop podľa dátumu narodenia


Partnerský horoskop – Synastrie

Čo je vlastne horoskop?

Horoskop narodenia čiže radix je zobrazením planét, Slnka a Mesiaca v čase a mieste vášho narodenia. Je to symbolické znázornenie kvality okamihu, ktorý mal zásadný vplyv na váš život. Z horoskopu je možné vyčítať optimálny spôsob, ako využiť možností, ktoré máte k dispozícii, a ako najlepšie svoj život naplniť…

Planéty sú stále v pohybe, ich dráhy sú prepočítané aj do budúcnosti, preto je možné kedykoľvek skúmať rôznymi astrologickými technikami ich vplyv na konkrétnu osobu. Je dobré vedieť o svojich aktuálnych možnostiach, príležitostiach a úskaliach, aby sme vzali osud lepšie do svojich rúk. Horoskopy budúcnosti takto tvoria základ predpovedí. Záleží ale na vás, ako budete svoje karty hrať, a predpovede nepredstavujú nezmeniteľný osud. Astrológia nám pomáha zistiť, či je vhodný čas na dôležité udalosti.

Čo je partnerský horoskop podľa dátumu narodenia?

Každý z nás sa narodil v určitom astrologickom znamení a niektoré znamenia sa k sebe jednoducho viac hodia než tie ostatné. Je všeobecne známe, že napríklad jedinec z vodného znamenia, ako je Rak, Škorpión a Ryby, si lepšie rozumie s jedincami zo znamenia rovnakého živlu, maximálne potom s jedincami zemských znamení, ako sú Býk, Panna a Kozorožec. Pokiaľ spolu žijú dvaja ľudia, ktorí sú takzvane o viacerých elementoch, vzťah stráca na rovnováhe. Napríklad ohnivé znamenia sú tak ochladzované vodnými a tak ďalej.

Na čom sa partnerský horoskop zakladá?

Partnerská astrológia sleduje vzájomnú zhodu alebo napätie medzi všetkými planétami, pričom najväčší dôraz je kladený na planéty osobné: Slnko, Lunu, Merkúr, Venušu a Mars. Lunárne spojenie partnerov naznačuje priebeh emocionálneho súzvuku, približuje vzťah k rodine a rodičovstvu, ukazuje spôsob každodenného spolužitia. Merkúr vyjadruje umenie naslúchať a schopnosť komunikovať. Venuša ovláda lásku a príťažlivosť, Mars dovoľuje nahliadnuť na sexuálnu zhodu, telesnú príťažlivosť, schopnosť vzájomného zvládania napätia a spôsob sebapresadzovania v partnerstve.

Čo mi partnerský horoskop podľa dátumu narodenia ponúka?

Horoskop dokáže odhaliť, na akých princípoch dané partnerstvo funguje, akým spôsobom môžete čeliť možným krízam, ako sa vzájomne rozvíjať a ako vzťah zlepšovať. Jeho zmyslom je napomôcť vzájomnému pochopeniu odlišností oboch partnerov, hľadaniu spoločných styčných bodov a možností riešenia prípadných konfliktov.


Bude mi potešením, ak prijmete moju ponuku na zostavenie a výklad vášho partnerského horoskopu. Vrelo odporúčam, aby ste to vyskúšali.


Kedy je vhodná doba na zostavenie partnerského horoskopu?

Akýkoľvek horoskop má cenu zostavovať v okamihu dôležitých situácií a rozhodnutí. Človek astrológiu pre život bezpodmienečne nepotrebuje, ale v živote každého jedinca prichádzajú situácie, kedy sa rozhoduje pod tlakom a nie je si istý správnosťou svojej voľby. V takom okamihu môže astrológia pomôcť. S predstihom vám umožní nahliadnuť na možné dôsledky rozhodnutí a odhaliť úskalia životných situácií i ľudí okolo nás. Úlohou astrológa teda nie je človeka primäť k určitému rozhodnutiu, ale ponúknuť mu varianty a upozorniť na ich dôsledky.

Kedy mi partnerský horoskop podľa dátumu narodenia už nepomôže?

Väčšina ľudí k variante partnerských horoskopov vďaka svojej neinformovanosti siaha neskoro. Horoskop v takom prípade už stráca svoj efekt. Neskoro na zostavenie horoskopu je v situácii, keď už sa vo vzťahu objavuje kríza. Cesta k náprave je potom veľmi ťažká, preto je lepšie si horoskop nechať urobiť preventívne, nie ako východisko z partnerskej krízy. Pokiaľ potrebujete opraviť váš vzťah, pozrite sa na www.manzelska-poradna.sk

Váš astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje články? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!