Partnerský horoskop
Konzultácia – rozhovor nad partnerským horoskopom

Informácie o službe

Ako prebieha konzultácia?

Na konzultácii vychádzam z natívnych horoskopov obidvoch partnerov. Výkladom partnerského horoskopu porozumiete nielen úlohám a cieľom vzťahu, ale aj možnostiam jeho vývoja.

Partnerský horoskop odhalí oblasti napätia, poukáže na spôsob bežnej komunikácie, naznačí priestor pre slobodu, ale aj slepé uličky a cesty, ktorými sa vzťah bude uberať.

Ako budeme spolu komunikovať?

Konzultácie prebiehajú vo väčšine prípadov telefonicky alebo online cez WhatsApp (prípadne Messenger, Viber, Skype). Budeme sa počuť a budeme mať úplné súkromie.

Ak máte záujem o stretnutie naživo, v limitovanej ponuke termínov je možné sa dohodnúť aj na osobnej schôdzke v Košiciach.

Chcete si urobiť záznam konzultácie?

Samozrejme, ak máte záujem, môžete. Záznam konzultácie v akejkoľvek písomnej alebo zvukovej forme je v plnej miere na Vašom osobnom rozhodnutí a Vašich technických prostriedkoch.

A čo potrebujem ja od Vás?

Pre zostavenie partnerského horoskopu potrebujem vedieť kompletné dátumy narodenia – dátum, čas a miesto – obidvoch partnerov.

Čas narodenia zistíte v rodine, alebo na matrike v mieste vášho rodiska, prípadne zo záznamov v knihe narodených v pôrodnici. Aj približný údaj je lepší než žiadny.

Na tejto stránke nájdete informácie o spracovaní a použití osobných údajov.

Ako si dohodnúť termín konzultácie?

Vyplňte formulár na konci stránky, do správy napíšte miesto, dátum a čas narodenia (napr. Bratislava, 31.07.1984, o 14:25 hod.) obidvoch osôb vo vzájomnom vzťahu, a je to!

Objednať poradenskú konzultáciu, terapiu, alebo inú z astrologických služieb je možné aj e-mailom, prípadne telefonicky. Požiadať o zmenu termínu nášho online stretnutia je možné kedykoľvek, najneskôr však 1 deň pred začiatkom objednanej konzultácie.

Koľko to stojí?

Konzultácia trvá 75 minút a jej cena je 124,-€.
Ak bude potrebné dokončiť otvorenú tému alebo požiadate o predĺženie schôdzky, pošlite dohodnutú čiastku zodpovedajúcu tomuto času – do piatich dní po konzultácii.

Kedy a kam mám platbu poslať?

Najprv sa dohodneme na termíne konzultácie. Verím, že pracujeme vo vzájomnej dôvere, preto platíte formou zálohy, pred naším on-line stretnutím.

Čiastku označenú svojim menom pošlite na účet:

2610112957/1100 (Tatra banka, a.s.)
IBAN: SK2811000000002610112957
BIC/SWIFT: TATRSKBX

Referencie

Presne takto som si predstavovala služby privátneho astrológa. Ďakujem všetkým vnútorným aj vonkajším okolnostiam, že som si pre výklad na tri mesiace vybrala práve jeho. Vrelo odporúčam každému, kto dokáže oceniť dlhoročné skúsenosti pretavené do praxe a hlavne osobný a veľmi individuálny prístup. Ja to všetko nielen oceňujem, ale aj patrične využijem, pretože viem, že je to to najlepšie, čo pre seba môžem práve v tomto čase urobiť. 🙂
Valéria Valašteková

Vyzdvihujem osobitý spôsob výkladu horoskopu vedený uznávaným astrológom na jednej strane, ktorý sa však vie vďaka svojej hĺbke poznania ľudskej duše dokonale naladiť „na našu najväčšiu boľačku“ a s obratnosťou psychológa nás nechá nájsť si odpovede v sebe samom. Chvíľami som mala pocit, že sedím s dlhoročným priateľom pri čaji. Zo srdca doporučujem a ďakujem.
Iveta Bebjaková

Chcem sa aj touto cestou podakovat panovi Lubomirovi za skvelo odvedenu pracu pri vypocitani mojho osobneho horoskopu, je vypracovany perfektne na mieru, priehladne a zrozumitelne. A ja som naozaj nadsena, odporucanie pre tych ktori este vahaju ci mat svoj osobny horoskop alebo nie, nevahajte priatelia a budete nadmieru spokojni pretoze sa o sebe vela dozviete a hlavne budete vediet ako dalej … Lubo, zelam Vam zo srdca vela prevela spokojnych klientov a vela prevela uspechov vo Vasej krasnej praci…DAKUJEM!!!!!
‎Janka Wojciech Gradzki

Ďakujem Vám Ľubko veľmi pekne za môj osobný horoskop. Určite môžem len odporúčať Vaše služby. Všetko bolo perfektne zodpovedané a som spokojná. 🙂 Ďakujem!
Lívia Prokopová Šulková

Neváhajte budete spokojní.. Potvrdíte si to čo viete, podozvedáte sa nové veci, pochopíte prečo, dokážete predchádzať… Nájdete odpovede na otázky… Rozhovor je uvoľnený a prirodzený…
A okrem iného hlas je charizmatický 😉 A na výplatu si dám spraviť aj 3-mesačný!
Baška Hajdu

Dakujem Ante Ar za skvele vyklady horoskopov, vzdy vedia naladit na tu spravnu notu, kazdy si tam najde kusok seba a aj radu do buducna. Odporucam kazdemu kto chce zistit o sebe alebo druhom viac.
Žanett Hybská-Harbová


Pre vypracovanie Vášho partnerského horoskopu zadajte, prosím, všetky požadované údaje:

Dáta Vášho narodenia (napr. 18.07.1977 o 22:05 hod., Bratislava)
Dáta narodenia Vášho partnera (napr. 16.11.1973 o 18:35 hod., Nitra)
Vaše telefónne číslo (keby náhodou ...)