Konzultácie horoskop - Focus on paperwork - astrologické štúdio AnteAr

Referencie

* * * * * 

„Ďakujem za neuveriteľný a krásny zážitok, kedy dostala možnosť prehovoriť duša, ktorá už bola dlho v ústraní rozumu. Je krásne a oslobodzujúce priznať si a precítiť to, čo si z racionálnych dôvodov nechceme dovoliť. Pomohlo mi to uvedomiť si, ktorá cesta v živote sa mi viac páči, a ktorou sa chcem ďalej vydať.
Oceňujem vysoko profesionálny prístup, komunikáciu a veľmi zrozumiteľnú interpretáciu.
Pre mňa osobne veľký zážitok a pomoc. Ďakujem a odporúčam!“
* * * * * Eva Berdisova – referencie publikované na FB fanpage AnteAr astrologické štúdio na Facebook-u


„Ďakujem za astrologický výklad podaný veľmi profesionálne a s citom. Dostala som kompletné a najmä zrozumiteľné vysvetlenie, ktoré sa mi spojilo do uceleného celku, vďaka čomu som získala hlbší obraz a mojom nastavení v živote.
Odporúčam :-)“
* * * * * Martina Dujková – referencie publikované na FB fanpage AnteAr astrologické štúdio na Facebook-u


Jedným slovom fantastické! Vyskúšala som to zo zvedavosti a samozrejme neľutujem. Vysoko odborný výklad, ktorý ma len utvrdil v tom čo viem a samozrejme vo vedomostiach a skúsenostiach astrológa. Je vidno, že sa tomu venuje a dáva do toho všetko.
Odporúčam každej zvedavej dušičke, ktorá chce vedieť niečo viac. 🙏🏻
* * * * * Martina Gruchaláková – referencie publikované na FB fanpage AnteAr astrologické štúdio na Facebook-u


„Vyzdvihujem osobitý spôsob výkladu horoskopu vedený uznávaným astrológom na jednej strane, ktorý sa však vie vďaka svojej hĺbke poznania ľudskej duše dokonale naladiť „na našu najväčšiu boľačku“ a s obratnosťou psychológa nás nechá nájsť si odpovede v sebe samom. Chvíľami som mala pocit, že sedím s dlhoročným priateľom pri čaji.
Zo srdca doporučujem a ďakujem.“
* * * * * Iveta Bebjaková – referencie publikované na FB fanpage AnteAr astrologické štúdio na Facebook-u


„Presne takto som si predstavovala služby privátneho astrológa. Ďakujem všetkým vnútorným aj vonkajším okolnostiam, že som si pre výklad na tri mesiace vybrala práve jeho.
Vrelo odporúčam každému, kto dokáže oceniť dlhoročné skúsenosti pretavené do praxe a hlavne osobný a veľmi individuálny prístup.
Ja to všetko nielen oceňujem, ale aj patrične využijem, pretože viem, že je to to najlepšie, čo pre seba môžem práve v tomto čase urobiť. :-)“
* * * * * Valéria Valašteková – referencie publikované na FB fanpage AnteAr astrologické štúdio na Facebook-u


„Chcem sa aj touto cestou podakovat panovi Lubomirovi za skvelo odvedenu pracu pri vypocitani mojho osobneho horoskopu, je vypracovany perfektne na mieru, priehladne a zrozumitelne.
A ja som naozaj nadsena, odporucanie pre tych, ktori este vahaju, ci mat svoj osobny horoskop alebo nie, nevahajte priatelia a budete nadmieru spokojni, pretoze sa o sebe vela dozviete a hlavne budete vediet ako dalej …
Lubo, zelam Vam zo srdca vela prevela spokojnych klientov a vela prevela uspechov vo Vasej krasnej praci … DAKUJEM!!!!!“
* * * * * ‎Janka Wojciech Gradzki – referencie publikované na FB fanpage AnteAr astrologické štúdio na Facebook-u


„Ďakujem Vám Ľubko veľmi pekne za môj osobný horoskop. Určite môžem len odporúčať Vaše služby. Všetko bolo perfektne zodpovedané a som spokojná. 🙂 Ďakujem!“
* * * * * Lívia Prokopová Šulková – referencie publikované na FB fanpage AnteAr astrologické štúdio na Facebook-u


„Neváhajte, budete spokojní… Potvrdíte si to, čo viete, podozvedáte sa nové veci, pochopíte prečo, dokážete predchádzať… Nájdete odpovede na otázky… Rozhovor je uvoľnený a prirodzený…
A okrem iného hlas je charizmatický 😉 A na výplatu si dám spraviť aj 3-mesačný!“
* * * * * ‎Baška Hajdu – referencie publikované na FB fanpage AnteAr astrologické štúdio na Facebook-u


Vyklad na vysokej profesionalnej urovni, cloveka nastartuje, poradi, povzbudi! Citatelia si zrozumitelne mozu precitat kazdodenne vyklady, su zrozumitelne pre kazdeho z nas! Je to o velkej ludskosti!
VELKE DAKUJEM AnteAr!
* * * * * Margareta Vítková – referencie publikované na FB fanpage AnteAr astrologické štúdio na Facebook-u


„Dakujem AnteAr za skvele vyklady horoskopov, vzdy vedia naladit na tu spravnu notu, kazdy si tam najde kusok seba a aj radu do buducna.
Odporucam kazdemu kto chce zistit o sebe alebo druhom viac.“
* * * * * Žanett Hybská-Harbová – referencie publikované na FB fanpage AnteAr astrologické štúdio na Facebook-u