Poslednú aktualizáciu dňa 26/09/2023 vykonal astromaïa

Sexuálna promiskuita v osobnom horoskope

Čo môžu hviezdy povedať o vašej sexualite? Priťahujete svojho partnera rovnako, ako on priťahuje vás? Kedy nájdete svoju lásku? Aké konštelácie v osobnom horoskope môžu svedčiť o utajovaných, neštandardných, nezvyčajných sexuálnych chúťkach? Ktorí jedinci spájajú zamilovanosť so sexom a majú silné sexuálne túžby, ktoré môžu viesť k častejšiemu nezodpovednému striedaniu sexuálnych partnerov?

Sexuálna promiskuita v osobnom horoskope

Mars / Venuša v dynamických napätých aspektoch s Jupiterom v osobnom horoskope

Mars a Venuša sú planéty, ktoré majú sexuálny charakter, zatiaľ čo Jupiter je planétou expanzie. S týmito aspektami máte nepochybne silný sexuálny apetít, a môžete mať pocit, že nikdy nemáte dosť sexu. Toto môže samozrejme viesť k sexuálnej promiskuite. Mars tiež reprezentuje impulzívnosť, takže môže mať tendenciu „skočiť“ do sexuálnych situácií bez potrebnej predvídavosti.

Výrazne obsadený 5. dom osobného horoskopu

Piaty dom je spájaný s milostnými vzťahmi a s erotikou. Ak máte planéty v piatom dome vášho osobného horoskopu, budete pravdepodobne vnímať sex ako príležitostný a rekreačný, nie ako vážne vyjadrenie lásky. Toto tvrdenie je pravdivé najmä v prípade, ak je vo vašom piatom dome Venuša, Mars, Urán, Jupiter, Neptún, Pluto, alebo ak je vládca vášho 8. domu umiestnený v piatom dome.

Strelec na hrote 5. domu

Piaty dom je oblasťou erotiky, sexu a milostných vzťahov. Strelec na hrote piateho domu znamená, že tejto oblasti vášho života vládne expanzívny Jupiter.

Jupiter na hrote 5. domu vedie k zvýšenému počtu sexuálnych partnerov, ktorých táto osoba bude mať vo svojom živote. Ako už bolo spomenuté predtým, Jupiter sídliaci v piatom dome je ďalším indikátorom promiskuity.

Dynamické aspekty medzi Venušou a Saturnom / Venuša v Kozorožcovi

V astrológii môžu tvrdé napäté dynamické aspekty medzi Venušou a Saturnom naznačovať nízke sebahodnotenie. V tomto prípade môžu títo jedinci používať sex, aby si upevnili svoje sebavedomie. Jedinci s týmito konšteláciami môžu mať často pocit, že nie sú hodnými lásky, takže sex môžu využívať práve na upevnenie svojho sebavedomia.

Venuša v Kozorožcovi je typicky asociovaná s prostitúciou; jedinci s týmto umiestnením Venuše sa dokážu ľahko citovo odpútať od sexu. Okrem toho môže byť u jedincov s Venušou v Kozorožcovi spájaný sex s podnikaním.

Aspekty medzi Marsom a Saturnom

Mars je spájaný so sexom, zatiaľ čo Saturn je vyjadrením obmedzení a ovládania. Tieto aspekty indikujú značnú dávku sexuálnej výdrže a pretrvávanie sexuálnej aktivity aj vo vyššom veku, v druhej polovici života.

Prieskum tabuizovaných stránok sexu, ako je BDSM (bondáž, disciplína, dominancia, submisivita, sadizmus a masochizmus) a bolesť, môže byť výsledkom týchto konštelácií.

Podobne ako pri aspektoch Venuše a Saturna, môžu títo jedinci hľadať overenie a potvrdenie svojej vlastnej hodnoty prostredníctvom sexu.

Aspekty medzi Venušou a Marsom

Keď Venuša ako planéta lásky vytvára v horoskope tvrdé napäté dynamické väzby s Marsom, planétou sexu, dá sa povedať, že tento jedinec sa prejavuje žiadostivo a výrazne zmyselne.

Jedinci s týmto umiestnením spájajú zamilovanosť so sexom a majú silné sexuálne túžby, ktoré môžu viesť k častejšiemu nezodpovednému striedaniu sexuálnych partnerov.

Venuša alebo Mars v aspektoch s Neptúnom

Tvrdé napäté dynamické aspekty medzi Venušou a / alebo Marsom a Neptúnom sú všeobecne spájané s promiskuitou. Tieto konštelácie môžu svedčiť o tajných, temných, utajovaných, neštandardných, nezvyčajných sexuálnych chúťkach, alebo takých praktikách, ktoré nie sú prijateľné z morálnych alebo etických dôvodov.

Neptún je planétou závislostí a úniku z reality a keď sa ocitá v tvrdých väzbách s Venušou alebo Marsom, môže byť tento jedinec závislý na sexuálnej rozkoši.

Na druhej strane – Neptún túži po posvätnej sexualite, zatiaľ čo Mars je impulzívny. V tomto prípade môže jedincom s tvrdými väzbami medzi Marsom a Neptúnom chýbať trpezlivosť zotrvať vo vzťahu dostatočne dlho na to, aby zistili, či sa im podarí dosiahnuť svoje sexuálne ideály.

V dôsledku toho sa môže stať, že majú tendenciu hľadať svoj sexuálny ideál prostredníctvom mnohých milencov či mileniek v priebehu svojho života.

Neptún v 8. dome

Toto postavenie Neptúna naznačuje idealizovaný pohľad na sex, práve tak ako tendencie k promiskuite. Podobne ako v prípade aspektov Venuše / Marsu s Neptúnom, táto pozícia Neptúna môže indikovať niekoho, kto používa sex ako spôsob „úniku z reality”.

Muzzikanti: Sexuálna promiskuita v osobnom horoskope

Aspekty medzi Marsom a Uránom

Tvrdé aspekty medzi Marsom, planétou sexu, s Uránom, planétou nepredvídateľnosti, môžu viesť k promiskuitnému správaniu. Mars je impulzívny, zatiaľ čo Urán je nevyrovnaný a nestabilný. Energetické väzby medzi týmito dvomi planétami môžu naznačovať početné, krátkodobé sexuálne stretnutia.

Mars / Venuša / Pluto v 8. dome

Keď je Mars, planéta impulzívnosti situovaná v 8. dome, oblasti osobného horoskopu spájanej so sexom, sexuálne túžby sú tu nepochybne veľmi silné. Venuša v 8. dome indikuje veľmi zmyselnú povahu hľadajúcu rozkoš.

Pluto je „doma” v 8. dome a naznačuje silné, výrazné sexuálne pudy. Jedinci s takouto konšteláciou môžu mať pocit, že nie sú schopní „si pomôcť“, keď sa snažia ovládať svoje sexuálne chúťky.

Aspekty medzi Venušou a Plutom

Jedinci s týmito konšteláciami hľadajú hlboké, intenzívne, transformačné sexuálne skúsenosti. Málo rozvinutí jedinci s tvrdými väzbami medzi Venušou a Plutom môžu maskovať svoje túžby sexuálnou promiskuitou, kvôli strachu vstúpiť do osudového vzťahu, z ktorého by neboli schopní uniknúť. Jedinci s akýmikoľvek konšteláciami Venuša a Pluto v osobnom horoskope sú až magneticky príťažliví.

Venuša alebo Mars vo vzdušných znameniach

Venuša a Mars sú planéty nabité sexuálnou energiou. Keď sa nachádzajú v osobnom horoskope vo vzdušných znameniach, je pravdepodobné, že takýto jedinec má veľmi pravdepodobne emocionálny odstup od sexuálneho aktu.

Môžeme povedať, že práve emocionálny odstup od sexu vedie k promiskuite oveľa skôr, pretože silné, pevné, bezpečné väzby tu nie sú potrebné na to, aby ich vzrušili. Navyše vzdušné znamenia túžia po rozmanitosti, čo tiež naznačuje tendenciu mať viac sexuálnych partnerov.

Jedinci s Venušou alebo Marsom vo Váhach môžu mať sklon k promiskuite kvôli ich neschopnosti povedať „nie“.

Ľudia s Venušou alebo Marsom v Blížencoch môžu mať tendencie k častejšiemu nezodpovednému striedaniu partnerov kvôli silnej potrebe rôznorodosti, práve kvôli tomu, že sa rýchlo začnú nudiť.

Venuša alebo Mars u ľudí, ktorí majú tieto planéty vo svojom osobnom horoskope vo Vodnárovi, si vychutnávajú experimentovanie a rozmanitosť, čo ich tiež môže viesť do mnohých sexuálnych stretnutí.

Venuša alebo Mars v ohnivých znameniach

Jedinci s Venušou a /alebo Marsom v ohnivých znameniach milujú svoju sexuálnu a romantickú slobodu. Zvyčajne často a veľa flirtujú a milujú „lovenie“.

Venuša / Mars v Strelcovi sú nepokojní v sexe a láske a túžia po sexuálnom experimentovaní s mnohými partnermi, tak často, ako je to len možné.

Jedinci s Venušou alebo Marsom v Levovi túžia po tom, aby upútali pozornosť a vzbudzovali záujem. Lev vládne piatemu domu príležitostného sexu, takže jedinci so svojim Marsom v tomto kráľovskom ohnivom znamení môžu mať sklon uvoľňovať svoju energiu sexom na jednu noc.

Jedinci s Venušou alebo Marsom v Baranovi sú závislí na „lovení“, a ľahko sa dokážu vzrušiť. Sú tiež impulzívni a potom „konajú rýchlejšie, než si myslia“, pokiaľ ide o sex a lásku.

Eros v znamení Panny

Zemské pohyblivé znamenie Panny je symbolizované „pannou“. Ak je toto váš prípad, prečo by Eros, asteroid, ktorý identifikuje to, čo nás sexuálne vzrušuje, v Panne poukazoval na promiskuitnú osobu? Ľudia s touto pozíciou spájajú zdravie a duševnú a telesnú pohodu (Panna) so sexom (Eros). Zistíte, že jedinci s týmto umiestnením sa pohybujú v rozsahu rozmedzí od úplného a výhradného celibátu až k promiskuite.

Venuša v znamení Panny

Panna je znamením panenskosti. A tu nájdete mnoho príslušníkov tohto znamenia, ktorí strážia svoje panenstvo a cudnosť. Popri tom jedinci s týmto postavením Venuše niekedy trpia pocitmi sexuálnej menejcennosti, najmä ak je táto planéta zasiahnutá väzbami s Marsom, Uránom a Neptúnom. V tomto prípade sa môže jednať o natívnu promiskuitu, aby mohli prijímať lásku a potvrdzovať si svoju sebahodnotu.

Súvisiace témy:

Saturn ako „tmel“ na vzťahy a schopnosť dospieť

Spriaznené duše sa chcú a potrebujú

Karma v horoskope

Partnerské horoskopy

Škola klasickej astrológie

Astrológia – zoznam článkov

Kde to nájdem vo svojom horoskope?

Vaša astrologička
Maïa Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám naše články? Píšeme ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujeme za všetky prejavy vašej priazne!

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: BlogAstro Vzťahy