Astrologické služby

Aké tajomstvá ukrýva Váš osobný horoskop?

Osobný horoskop vám poskytne konkrétne informácie o tom, aké sú vaše danosti. Povie vám, v čom ste dobrí, v čom ste skvelí a v čom ste jedineční. Výklad osobného horoskopu vám naznačí aj to, na ktorých svojich vlastnostiach by ste mali pracovať.

Aby ste boli sami sebou a vyťažili z tohto poznania to najlepšie. A ak pôjdete touto cestou, naplní vás to šťastím a spokojnosťou. A nielen vás, ale aj ostatných okolo vás.

Osobný horoskop je plánom vašej duše. Spoznajte ho a začnite žiť v súlade s ním. Sami rýchlo zistíte, že všetko vám pôjde ľahšie, omnoho ľahšie, než keby ste robili niečo, na čo nie ste stavaní.

Buďte sami sebou. Naplňte svoje poslanie. Žite svoj život, aký ste sem prišli žiť. Toto všetko vám napovie kvalitný výklad osobného horoskopu. Práve toto je ten dôvod. Skutočný dôvod, toto je to „prečo“ by ste mali spoznať svoj vlastný osobný horoskop.

Prehrajte si video, počúvajte, myslite, konajte … a staňte sa legendou !

Youtube AnteAr

Astrologická predpoveď

Naučte sa plánovať kroky na ceste za dosiahnutím Vášho úspechu! Vďaka astrologickej predpovedi porozumiete tomu, ako pôsobia energie planetárnych konštelácií v pozadí situácií vo Vašom živote. Získate presné informácie o obdobiach, v ktorých vrcholia Vaše osobné astrologické konštelácie, ako aj termíny začiatku a ukončenia ich pôsobenia.


Výklad osobného horoskopu

Osobný horoskop zostavujeme pre presný čas, dátum a miesto Vášho narodenia. Pochopením svojho horoskopu začnete uskutočňovať životný plán Vašej duše a ľahšie dosiahnete svoje ciele.
Váš život vďaka tomu získa vyššiu kvalitu. Začnete žiť skutočne plnohodnotnejšie.
Prinesie Vám to oveľa viac spokojnosti.
Tento horoskop platí po celý Váš život.


Kalendár počatia

Špeciálna služba, ktorá Vám umožní naplánovať počatie Vášho potomka tak, aby boli okolnosti priaznivé pre jeho počatie, vývoj a následný pôrod. Viem Vám naozaj účinne pomôcť. Všetko zvládnete ľahšie a s úspechom. Na to sa môžete spoľahnúť.
Využite výhody, ktoré dáva súčasná astrológia. Prinesie Vám to očakávané výsledky. Odhaľte tajomstvá astrologických postupov a využite moje skúsenosti, ktoré Vám pomôžu naplniť Vaše rodičovské túžby.

Priaznivý okamih

Uskutočnite Vaše zámery práve vtedy, keď máte najlepšie predpoklady pre dosiahnutie úspechu.
Veď aj na more treba vyplávať v správnej chvíli, v okamihu, keď práve začína odliv !
Podpisy dôležitých zmlúv, začiatok podnikania, významný nákup alebo predaj, toto všetko sú veľmi dôležité okamihy, v ktorých sa rozhoduje o ďalšom úspechu Vašich krokov.


Písomný výklad horoskopu

K písomnému vypracovaniu svojho horoskopu sa môžete kedykoľvek vrátiť, prečítať si ho znovu a opäť sa zamyslieť nad všetkými informáciami.
Konzultácia však dáva priestor pre otázky a ujasnenie. Je určite efektívnejšia, než písomný výklad. Využite príležitosť dozvedieť sa viac. Je to najlepšia investícia do Vášho osobného rozvoja. Dohodnite si radšej termín výkladu formou konzultácie.


Partnerský horoskop

Vďaka skvelému výkladu partnerského horoskopu dokážete porozumieť nielen úlohám a cieľom vzťahu, ale aj jeho perspektíve a možnostiam ďalšieho vývoja.
Odhalia sa Vám oblasti napätia, spôsoby bežnej komunikácie, priestor pre slobodu, ale aj slepé uličky a cesty, ktorými sa vzťah bude uberať. Spoločne zistíme slabé a silné stránky vzťahu, napr. žena – muž, rodič – dieťa, alebo učiteľ – študent, či nadriadený – podriadený.

Autor LD AnteAr
Ľubomír Drozd

Netvárim sa, že rozumiem všetkému, mám však špecializáciu, v ktorej skutočne vynikám.

Prečo si zvoliť služby AnteAr

  • Viac než 25 rokov profesionálnych skúseností
  • Autor článkov a administrátor stránok AnteAr.com
  • Zakladateľ a lektor školy klasickej astrológie
  • Vedenie a koučing študentov viac než 18 rokov
  • Korektný a zmysluplný výklad horoskopov
  • Žiadne vzájomné protirečenia vo výklade
  • Jedinečnosť a originalita výkladu
  • Špecializácia: riešenie otázok partnerských vzťahov