Nov vo Váhach 25.09.2022 AnteAr

Nov Mesiaca vo Váhach 25. septembra 2022

Nedeľný lunárny Nov vo Váhach bude symbolizovať nielen nový štart, nový Mesiac, ale odštartuje aj nový týždeň. Nastane totiž v nedeľu 25. septembra pár minút pred polnocou. Nov vo Váhach bude mať úžasných asistentov – tými budú Merkúr a Venuša, obidve planéty už v znamení Panny. Takže to bude mať blahodarný vplyv hlavne na vzťahy. A to už bolo potrebné.

Spln v Panne 27. február 2021 AnteAr

Spln v Rybách 10. september 2022

Splny, ktoré nastávajú pod vplyvom dvanásteho znamenia zverokruhu, majú emocionálnu a spirituálnu kvalitu. Vo všeobecnosti sú nastavené tak, aby podnietili úvahy o vzťahoch, vzoroch a praktikách, ktoré rozvíjajú nášho ducha. S Lunou, ktorá sa harmonicky spája s Uránom, planétou náhlych zmien a inovácií, by tento okamih mohol veľmi dobre inšpirovať nevšedné objavy a duchovný rast.

Nov v Panne august 2022 AnteAr

Nov Mesiaca v Panne 27. augusta 2022

Duchovný význam lunárneho Novu v auguste 2022 v znamení Panny je o uprednostňovaní efektívnosti a súčasne o vytváraní priestoru pre vašu zvedavosť a kladenie otázok. Aktuálny lunárny Nov v premenlivom zemskom znamení iniciuje nové začiatky, ktoré sa točia predovšetkým okolo starostlivosti o seba a okolo služieb v prospech ostatných. To všetko bude naberať na význame až do 10.09.2022.

Spln Lev Aslan Blog AnteAr

Lunárny Nov v Levovi 28. júl 2022

Každý, kto sa narodil so Slnkom v ohnivom znamení Leva, je známy tým, že je sebaistý, ambiciózny, optimistický a občas aj pobláznený tým, že je v centre pozornosti. Za tieto pozitívne, motivované vibrácie vďačí vládcovi znamenia, Slnku, ktoré v astrológii dohliada na sebaobraz a sebadôveru. Môžete očakávať, že toto všetko sú témy, ktoré sa objavia v súvislosti s lunárnym Novom pod vládou Leva.

AnteAr | astrologické horoskopy | Ľubo Drozd | Košice