Nov Mesiaca vo Váhach 6. október 2021 AnteAr

Nov Mesiaca vo Váhach 6. október 2021

Po jesennej rovnodennosti nám tento prvý Nov Mesiaca prináša obnovenie energie a vitálnych síl, hlboký zmysel pre naše poslanie a osviežujúci pocit nového začiatku. Tento lunárny “reset” vo Váhach, naplnený hodnotami mieru, lásky a porozumenia, bude inšpirovať všetky znamenia zverokruhu, aby sa spojili so svojim skutočným ja.

Luna 12 Pisces Ryby AnteAr

Spln Mesiaca v Rybách 21. september 2021

Na konci vlády svedomitého znamenia Panny, povestného slovami „Zvládnem to všetko sám!“ nám spln Mesiaca v Rybách pripomína chýbajúci prvok rovnice: vedieť, kedy sa vzdať a kedy sa pokúsiť bojovať a zvrátiť smer vývoja svojho osudu. Kedykoľvek ste zmätení, dôverujte svojej intuícii a nechajte sa viesť láskou, ktorá vám vždy ukáže správnu cestu.

Spln vo Vodnárovi 22. august 2021 AnteAr

Spln vo Vodnárovi 22. august 2021

Spln vo Vodnárovi naďalej zdôrazňuje naše sebavedomie, odvahu, originalitu, ochotu riskovať a konať inovatívnym spôsobom. Tieto energie nás vedú k tomu, aby sme vystúpili z davu a umožňujú nám vymaniť sa z pút konvencií a tradícií, uvoľniť sa z tlaku našich záväzkov, povinností a pomyselných reťazí, ktoré nám doteraz bránili rozprestrieť krídla.

AnteAr | astrologické horoskopy | Ľubo Drozd | Košice