Lunárny Spln v Škorpiónovi 27. apríl 2021 AnteAr

Spln v Škorpiónovi 27. apríl 2021

Spln v Škorpiónovi 27. apríla 2021 v nás výrazne posilňuje intuíciu a môže nás všetkých pohltiť, keď sa budeme venovať téme našich osobných hraníc, intimity a bezpečnosti. Vibrácie Luny v splne nás budú vyzývať, aby sme sa uvoľnili od svojich obáv, prílišného sebaovládania, tráum a obsesií, aby sme sa mohli opäť posunúť na ďalšiu úroveň vo svojom vývoji.

Lunárny Nov v Baranovi 12. apríl 2021 AnteAr

Nov v Baranovi 12. apríl 2021

Lunárny Nov v Baranovi dokáže zapáliť oheň v nás, v našej duši. Ak sme túžili po novom začiatku, na to skutočne niet lepšieho času ako teraz. Baran je ovládaný priebojným Marsom a je predovšetkým o akcii. Ale s Marsom v intelektuálnych Blížencoch, vkladáme do mentálnej aktivity práve toľko energie, koľko súčasne dávame aj fyzických činností.

Spln vo Váhach 28. marec 2021 AnteAr

Spln vo Váhach 28. marec 2021

Spln vo Váhach 28. marca 2021 nás podporuje, aby sme pustili všetko, čo so sebou už nemusíme vláčiť, a aby sme vytvorili priestor na rozvinutie nových energií. Kľúčom k tomuto marcovému splnu bude hľadanie spravodlivosti, kompromisu a rovnováhy vo všetkom, podobne ako to symbolizujú Váhy. Budú pôsobiť aj uzemňujúce sily, ktoré nám pomôžu robiť lepšie rozhodnutia.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!