Poslednú aktualizáciu dňa 06/02/2023 vykonal astromaïa

Spln Mesiaca v Levovi 5. februára 2023

Hoci všetky lunárne Splny vždy pôsobia doslova ako odrazy Slnka, tieto pocity sa prejavia, keď 5. februára 2023 Luna jasne zažiari v znamení Leva. Lev je jediným znamením zverokruhu, ktorému vládne Slnko a stelesňuje témy ako ego, sebavedomie, kreativita a teplo.

Levi zbožňujú pozornosť, okúzľujú svoju rodinu a priateľov hravými kúskami a žiarivou povahou, teda aspoň vtedy keď majú na to náladu! Žiaľ, tieňová stránka Leva môže byť trochu sebestredná alebo dramatická, čo spôsobuje, že sa rozčúlia vždy, keď sa cítia neistí alebo vyvedení z miery.

Beyonce Girls run the world AnteAr

Ohnivú energiu Leva počas tohto splnu bude môcť čerpať každý, čo znamená, že pravdepodobne uvidíte prílev silných osobností. Na jednej strane vám tieto vibrácie zvyšujúce ego môžu pomôcť spojiť sa zábavným spôsobom s ostatnými, pokiaľ sa obklopíte pozitívnymi a podpornými vplyvmi.

Na druhej strane súťaživí alebo neistí jedinci môžu hľadať príležitosti, ako strhnúť ostatných, a svoje sklamania nevhodne nasmerujú na nič netušiace obete. Necíťte sa vinní za to, že vytiahnete pazúry, ak sa niekto pokúsi naštrbiť vaše sebavedomie, aj keď by bolo múdre držať krok s tým, ako hlboko sa vás to dotklo. Vyhnite sa úderom pod pás, ak sa ocitnete v konflikte, inak sa ocitnete v plnohodnotnom mačacom súboji.

Počas tejto astrologickej udalosti vstúpia do hry nepredvídateľné prvky, pretože Slnko a Luna vytvoria drsnú konšteláciu T-kvadratúry so vzpurným Uránom. Tento vesmírny stret prinesie so sebou tvrdú a nervóznu energiu, takže môže byť ťažké ľudí aspoň trochu potešiť. Mnoho záležitostí sa bude otriasať vo svojich základoch a je tu aj možnosť, že dôjde k strate finančných prostriedkov alebo sa s nimi bude zle nakladať. Nezabudnite obmedziť svoju chuť míňať, pretože by ste ľahko mohli stratiť prehľad o tom, koľko peňazí z vašich účtov odišlo.

Akoby splny neboli dostatočne intenzívne samy o sebe, Venuša a Mars prinesú do tejto energie ešte ďalšiu drámu, keď vstúpia do drsného aspektu. Emócie budú práve teraz zosilnené a hrozí, že spôsobia zmeny nálady, rozrušenie a konflikty. Tieto pocity sa najsilnejšie prejavia vyostrením napätia v romantických vzťahoch, ktoré sa môžu ocitnúť na pokraji rozpadu.

Vaše slová môžu práve teraz spôsobiť vážne škody, preto je dôležité, aby ste zachovali diplomatický a rozumný postoj, ak sa so svojím partnerom dostanete do konfliktu. Bohužiaľ, nie každý bude mať náladu dosiahnuť zhodu názorov a mnohí budú mať problém so sebauvedomením a zodpovednosťou. Urobte všetko, čo je vo vašich silách, aby ste si zvolili vyššiu úroveň svojho prejavu a buďte väčší tým, že ste ochotní priznať, že ste sa mýlili alebo že ste možno prekročili hranice.

Či už sa budete s priateľmi smiať celú noc, vášnivo pracovať na nejakom zaujímavom projekte alebo hľadať riešenie dramatického sporu, nezabúdajte prejaviť úctu k sebe a k ľuďom okolo vás. Poskytovanie láskavosti vám umožní prijímať ju na oplátku, aj keby ste natrafili na napätých alebo podráždených spoločníkov. Vaše činy a slová vás budú formovať viac ako kedykoľvek predtým, preto je dôležité, aby ste svetu ukázali svoju najlepšiu stránku.

Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Súvisiace témy:

Horoskop na týždeň od 30. januára 2023

Luna v znameniach zverokruhu

Luna v Levovi

Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Spln a Nov