Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Spln Mesiaca v Rybách 21. september 2021

Stručný súhrn: V noci z pondelka na utorok 21. septembra 2021 cca päť minút pred druhou hodinou po polnoci (o 01:54 hod, SELČ) vytvorí Luna v znamení Rýb opozíciu so Slnkom v Panne. Nastane teda lunárny Spln na 28°13’ znamenia Rýb.

Aktuálny Spln bude významný najmä pre tých, ktorí majú vo svojom natálnom horoskope na 29° pohyblivých znamení Rýb, Panny, Blížencov a Strelca niektorú z osobných planét – Slnko, Lunu, Merkúr, Venušu, Mars. alebo os Ascendent / Descendent.

Najvýraznejšie sa energie Splnu v Rybách môžu odzrkadliť u ľudí narodených v dňoch 17.-21. marca, 17.-21. júna, 19.-23. septembra a 18.-22. decembra.

Spln Mesiaca v Rybách 21. september 2021 AnteAr

Spln 21. septembra 2021: Nechajte sa viesť láskou

Spln v Rybách 21. septembra 2021 o 01:54 hod. SELČ čas je poslednou veľkou lunárnou fázou neskorého leta – a výrazne naberá na svojom význame, pretože vrcholí len dva dni pred jesennou rovnodennosťou. Svoju energiu tak aktuálny Spln Mesiaca premieta do vývoja okolností v našom živote počas nasledujúcich 13 týždňov.

Súčasne s týmto emocionálnym lunárnym okamihom sa uzatvára viacero ďalších planetárnych udalostí, ale jeho premenlivá a éterická atmosféra nám pomáha usmerniť naše vnútorné naladenie a prúdiť s prílivom kozmických vĺn.

Keď Slnko v praktickej Panne vysiela svoje lúče oproti Lune v poetických Rybách, tento Spln slúži ako kozmický most medzi mystickým svetom našej intuície a hmatateľným svetom našich všedných každodenných činností.

Na pomyselných miskách váh môžu teraz pocity prevažovať nad faktami, možno práve preto sa ľahšie nechávame unášať svojou fantáziou a do sveta neviditeľných síl, ktoré nás inšpirujú z duchovných rovín. Teraz nadišiel čas otvoriť sa prílivu emócií, ktoré tento Spln ženie k brehom nášho srdca.

Skvelé harmonické prepojenie vibrácií komunikatívneho Merkúra s veľkorysým Jupiterom vlieva do našich budúcich plánov optimizmus a štipku mágie, takže pocítime nárast vzrušenia, ktorým bude sprevádzané rozširovanie našich obzorov.

Pretože tento Spln súčasne vytvára aj opozíciu k vášnivému Marsu, je dôležité, aby ste sa príliš neponáhľali do akcie a nevyčerpali svoju energiu tým, že sa pokúsite plávať proti kozmickému prúdu.

Môžete mať pocit, že vaše sny sú zrazu na dosah – a skutočne sú! Ale namiesto toho, aby ste sa ich pokúsili chytiť, dajte im chvíľu navyše, aby mohli do seba vstrebať viac tvorivej energie vašej predstavivosti. Nikdy neviete, aké magické uvedomenie alebo intuitívne vízie môžu prepuknúť a prebudiť vo vás niečo, čo tam predtým nebolo.

Luna 12 Pisces Ryby AnteAr

„Najdôležitejšie rozhodnutie ktoré urobíme, je, či veríme, že žijeme v priateľskom vesmíre alebo vo vesmíre plnom nevraživosti.“

Spln Mesiaca v Rybách vždy prichádza s existenciálnymi témami, nad ktorými by ste sa mali zamyslieť. Je to niečo o poslednom znamení zverokruhu, ktoré je tajomné, vzbudzuje našu zvedavosť a súčasne podnecuje túžbu po odpovediach.

Ryby sú dvanástym, posledným znamením zverokruhu. Videli všetko, urobili všetko. Niektorí hovoria, že Ryby sú znamením, ktoré rezignovalo na osud, ale nie je to celkom tak. Je pravdou, že Ryby chápu fungovanie osudu lepšie ako akékoľvek iné znamenie. Ryby vedia, kedy sa majú vzdať.

Ryby však tiež vedia, že my všetci sme súčasťou všetkého a že hoci aj len jediné mávnutie motýlích krídel môže – o niekoľko dní, týždňov či mesiacov – niekde v ďalekých končinách sveta spôsobiť ničivé tornádo.

Ryby konajú podobne ako ostatné znamenia – a snažia sa nielen robiť veci správne (Panna), ale aj robiť „správne veci“.

Ryby konajú a potom nechávajú veci otvorené, čo dáva vesmíru priestor, aby sa jeho sily zapojili a formovali svoje stvorenie.

Ak ste uprostred oceánu a hodíte správu vo fľaši, neviete, kde vaša správa skončí. Viete, že možno sa nakoniec dostane na pobrežie … ale ktoré pobrežie? Kto vie? Stačí len hodiť tú fľašu. A potom to už nechajte na oceán.

Na konci vlády svedomitého znamenia Panny, povestného slovami „Zvládnem to všetko sám!“ nám spln Mesiaca v Rybách pripomína chýbajúci prvok rovnice: vedieť, kedy sa vzdať a kedy sa pokúsiť bojovať a zvrátiť smer vývoja svojho osudu. To je niečo, o čom filozofi napísali plné knižnice.

Mesiac a Neptún v Rybách chcú, aby sme konali v súlade s „vôľou vesmíru“, ale na druhej strane pásu zverokruhu nám Slnko a Mars pripomínajú, že sme súčasťou tohto stvorenia a naše činy formujú našu budúcnosť každý deň za dňom.

Priebeh akcie nemusí byť vždy jednoduchý – ale vesmír nám vždy posiela skryté správy vo fľaši. Kedykoľvek ste zmätení, dôverujte svojej intuícii a nechajte sa viesť láskou, ktorá vám ukáže správnu cestu.

Váš astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Súvisiace témy:

Luna v znameniach zverokruhu

Luna v Rybách

Spln a Nov

Chcete vedieť o každom novom článku?

Potom zadajte svoj email nižšie a získajte prehľad o udalostiach na stránkach AnteAr.com

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!