Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Spln v Blížencoch 30. november 2020

Stručný súhrn: V pondelok predpoludním o 10:29 hod. vytvorí Luna v znamení Blížencov opozíciu so Slnkom v Strelcovi. Nastáva teda lunárny Spln na 8°38’ znamenia Blížencov. Aktuálny Spln bude významný najmä pre tých, ktorí majú vo svojom natálnom horoskope na 8° – 9° pohyblivých znamení Strelca, Panny, Rýb a Blížencov niektorú z osobných planét – Slnko, Lunu, Merkúr, Venušu, Mars, alebo os Ascendent / Descendent.

Najvýraznejšie sa energie novembrového Splnu v Blížencoch môžu odzrkadliť u ľudí narodených v dňoch 1. – 2. decembra, 1. – 2. septembra, 30. mája – 1. júna a 27.  – 28. februára.

Spln-v Blížencoch 30. november 2020 AnteAr

Lunárnym Splnom v Blížencoch 30.11.2020 začína obdobie zatmení

Nadišiel čas, aby sme začali uzatvárať tento intenzívny rok plný zvratov, pripomínajúcich jazdu na horskej dráhe.

Nachádzame sa v energeticky silnom období zatmení, v podaní dvojice znamení Blížencov a Strelca!

30. novembra 2020 prichádza prvý z dvoch dielov príbehu o zatmeniach. Aktuálny Spln v Blížencoch spojený so zatmením Mesiaca, ktoré však u nás nebude viditeľné, pripravuje scénu a pravdepodobne nás podnieti k tomu, aby sme začali viac komunikovať – na viacerých úrovniach a celkom určite aj viac než len jedným spôsobom.

Mesiac bude jasne žiariť v znamení Blížencov, ktoré je povestné svojou dvojakou povahou. Luna v Splne poukáže na to, že každý príbeh má svoje dve verzie. Záleží len na uhle pohľadu, či sme na strane toho, kto príbeh rozpráva, alebo sme tými, okolo koho sa tento príbeh točí.

Blíženci sú známi tým, že poskytujú informácie. A u nich platí, že čím viac, tým lepšie. A vďaka tomu všetky nové správy začnú výrazne naberať na svojej sile a význame.

Novembrový Spln spojený so zatmením Mesiaca prináša ďalší obrat v našich neustále sa meniacich príbehoch.
Záleží len na nás, či dokážeme nájsť spôsob, ako zlúčiť polarity a uvidieť celý obraz – obidve strany tohto príbehu, aby sme zistili, čo sa nám Mesiac snaží povedať.

Lunárne Splny sprevádzané zatmením sú povestné tým, že prinášajú nové detaily a vrhajú svetlo na dôležité veci, ktoré sme v minulosti nebrali až tak vážne.
S novými informáciami, ktoré teraz vstupujú do hry, nám opäť prichádza do cesty okamih dôležitých rozhodnutí.

Zatmenia Mesiaca sú aj o uzavretí, zakončení alebo posunutí vecí na novú úroveň

Bude potrebné prijať rozhodnutia o tom, či sa vydáte smerom ku konkrétnemu východu alebo budete naďalej pokračovať rovnakou cestou.

V prvom prípade dôjdeme k bodu ukončenia a začneme sa púšťať do niečoho nového.
Ak sa však rozhodneme pokračovať po rovnakej ceste, budeme čeliť výzve, aby sme situáciu riešili novým spôsobom.

Bude to zložité rozhodnutie vzhľadom na vysoký dôraz na premenlivosť. Mám tým na mysli, že Blíženci a Strelec sú pohyblivé znamenia a môžu rýchlo a ľahko meniť svoje smerovanie.

Niekto teraz môže radikálne zmeniť svoje názory

Nakoniec sa zmení všetko. Tomu sa jednoducho nedá vyhnúť. A je to plne v súlade s tým, ako sa mení všetko vo vesmíre. Aj keď sa samotné „záležitosti“ nezmenia – zmení sa to, ako to vidíme alebo ako sa s tým vyrovnáme.

Strelec by rád prišiel s návrhom, aby sme sa vybrali na cestu objavovania obidvomi smermi súčasne. Bude potrebné vypočuť si jeho hlas práve teraz, keď v jeho znamení svieti Slnko.

Tento vplyv by sa mohol odzrkadliť v tom, že začneme dávať väčší priestor dobrodružnej stránke našej povahy, ktorá nás nabáda ísť do všetkého „vo veľkom“, nech to stojí, čo to stojí.

Strelec vždy rád vyhľadáva nové dobrodružstvá, hľadá pravdu a šíri ju medzi masami. Bez ohľadu na to, aká náročná je táto úloha, vždy je pripravený prijať takúto výzvu a pri hľadaní cesty cez neznáme, nepreskúmané územie pociťuje vzrušenie.

Slnko v Strelcovi nás vždy bude vyzývať, aby sme sa na túto cestu vydali!

Avšak dvojitá povaha Luny v Blížencoch bude hľadať stále ďalšie a ďalšie informácie, o ktorých je presvedčená, že sú potrebné. Blíženci sú vrtkaví, zvedaví a plní prekvapení. Znamenie Blížencov je tiež známe tým, že robí rozhodnutia, ktoré sú neočakávané 😉

Spln-v Blížencoch 30. november 2020 AnteAr
Spln v Blížencoch 30. november 2020

Blíženci môžu byť tiež ľstiví a úskoční!

V súvislosti s aktuálnym Splnom vnímam tri kľúčové témy: uzatváranie záležitostí, bod obratu a nové informácie.

Vo vašom osobnom horoskope môže novembrové zatmenie Mesiaca poukazovať na oblasť, na ktorú by ste mali upriamiť pozornosť, aby ste potom mohli veci zmeniť.

Uvedomte si, čo hovorí vaša myseľ (Blíženci), a súčasne dôverujte svojmu vnútornému hlasu, ktorý vás nabáda veriť (Strelec) v to, že teraz skutočne máme možnosť urobiť tvorivé zmeny.

Je to jedna z vecí, ktoré sa mi na Splnoch páčia najviac – pôsobenie mocných síl, ktoré nám pomáhajú uvedomiť si presne to, čo si uvedomiť máme. Je to ako keby sa vám v hlave rozsvietila žiarovka 😉 Jeden deň nemáme ani najmenšie tušenie, a na ďalší je nám to také jasné, že nemôžeme uveriť, že sme to predtým nevideli. Ale teraz sa obidve tieto veci vzájomne prelínajú.

A nakoniec možno zistíme, že sme začali robiť odvážne kroky, rovnako ako ľudia okolo. Nezabudnite sa dobre rozhliadnuť a zorientovať skôr, ako sa naplno vrhnete do svojho obdobia zatmení!

Želám nám všetkým veľa šťastia 😉

Váš astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

www.AnteAr.com
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Súvisiace témy:

Luna v znameniach zverokruhu

Luna v Blížencoch

Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!