Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Spln v Býkovi 31. október 2020

Stručný súhrn: V sobotu popoludní o 15:49 hod. vytvorí Luna v znamení Býka opozíciu so Slnkom v Škorpiónovi. Nastáva teda lunárny Spln na 8°38’ znamenia Býka. Aktuálny Spln bude významný najmä pre tých, ktorí majú vo svojom natálnom horoskope na 8° – 9° pevných znamení Škorpióna, Býka, Leva a Vodnára niektorú z osobných planét – Slnko, Lunu, Merkúr, Venušu, Mars, alebo os Ascendent / Descendent.

Najvýraznejšie sa energie septembrového Splnu v Baranovi môžu odzrkadliť u ľudí narodených v dňoch 31. októbra – 2. novembra, 31.júla – 2. augusta, 28. – 30. apríla a 28.  – 30. januára..

Spln Byk 31.oktober 2020 AnteAr

Horoskop októbrového lunárneho Splnu v znamení Barana nadväzuje a dopĺňa Horoskop na týždeň od 26.10.2020.

V lunárnom cykle je samotný Spln fázou, v ktorej zvyčajne nastáva vyvrcholenie vývoja od posledného Novu. Ten v aktuálnom cykle nastal 16. októbra 2020.

V horoskope zostavenom pre Spln 31. októbra 2020 je zjavné výrazné napätie, ktoré prináša opozícia Slnka s Uránom.

Najdôležitejším posolstvom tohto Splnu je realita neustálych zmien. Býk často odoláva zmenám, radšej sa drží toho, čo je pohodlné a známe. Zároveň je však hlboko prepojený s prírodnými cyklami – meniace sa ročné obdobia, pribúdajúca a ubúdajúca Luna – ktoré robia zo zmien základný životný fakt.

V skutočnosti, ako nám pripomína Slnko v opozičnom znamení Škorpióna, zmena je jedinou konštantou v živote. Preto je rozhodujúce, aby ste sa príliš nenaviazali k veciam, ktoré zostávajú také, aké sú.

Mali by sme si vychutnať každú radostnú chvíľu s vedomím, že nebude trvať večne. Rovnako si môžeme byť istí, že bolestivé chvíle tiež pominú.

A myslite na to, že v tomto období vlády znamenia Škorpióna možno nájsť veľa mágie – všetko je o učení sa, ako ju využiť.

Napriek tomu, s týmto Splnom v presnom spojení s retrográdnym Uránom, môže dochádzať k zmenám výrazne rýchlejšie alebo dokonca nepredvídateľným tempom. A to môže byť pre Býka hľadajúceho stabilitu ťažké.

Môže sa nám zdať, že nečakané odhalenia a vývoj prichádzajú z ničoho nič, ako blesk z jasného neba. Ak máme byť úprimní, semená týchto situácií boli pravdepodobne zasadené už dávno. Možno sme sa len vyhýbali skutočnosti, že je potrebné niečo zmeniť.

Urán nás zobúdza a otriasa základmi našej spokojnosti. Býk aj Škorpión dávajú prednosť tomu, aby mali veci pod kontrolou – či už sa jedná o zdroje, vzťahy alebo iné okolnosti.

Čím viac sa však teraz budeme snažiť veci ovládať, tým menej kontroly budeme mať v tých záležitostiach, v ktorých sa odzrkadlí energia tohto lunárneho Splnu.

Viac a lepšie by sme sa mali sústrediť na to, čo dokážeme ovládať: naše vlastné reakcie na to, čo sa deje, okolo nás aj v nás.

Spln v Bykovi 31.10.2020 AnteAr
Spln v Býkovi 31.október 2020

Napriek tomu nás tento Spln môže emočne vyviesť z rovnováhy. A opozícia medzi Venušou, vládkyňou Splnu vo Váhach (mier) a retrográdnym Chironom (uzdravenie) v Baranovi sťažuje opätovné dosiahnutie našej rovnováhy.

Mier a uzdravenie môžu nastať, ale najskôr je potrebné postarať sa o to, aby mal každý prístup k spravodlivosti.

V dňoch aktuálneho Splnu sa retrográdny Merkúr vo Váhach dostáva do napätého postavenia so Saturnom v Kozorožcovi, čo sa môže odzrkadliť určitými ťažkosťami nielen v logistike, teda v netechnologických výrobných a obehových procesoch, ale najmä v spôsobe našej komunikácie.

Váhy sú povestné svojim šarmom a zdvorilosťou, ktorá môže narušiť vážnosť toho, čo sa snažíme povedať. Takže aby sme sa dostali k faktom, teda k jadru veci, budeme musieť tvrdšie a jednoznačne vyjadrovať svoje názory.

Želám nám všetkým veľa šťastia 😉

Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.AnteAr.com
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Súvisiace témy:

Luna v znameniach zverokruhu

Luna v Býkovi

Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Spln a Nov