Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Spln v Levovi 28. január 2021

Januárový Spln stavia do popredia pozornosti kráľovské znamenie zverokruhu – Leva

Stručný súhrn: Vo štvrtok večer o 20:16 hod. vytvorí Luna v znamení Leva opozíciu so Slnkom vo Vodnárovi. Nastane lunárny Spln na 9°05’ znamenia Leva. Aktuálny Spln bude významný najmä pre tých, ktorí majú vo svojom natálnom horoskope na 8° – 10° pevných znamení Leva, Vodnára, Škorpióna a Býka niektorú z osobných planét – Slnko, Lunu, Merkúr, Venušu, Mars, alebo im týmito stupňami prechádza os Ascendent / Descendent.

Najvýraznejšie sa energie januárového Splnu v Levovi môžu odzrkadliť u ľudí narodených v dňoch 27. – 29. januára, 27. – 29. apríla, 31. júla – 2. augusta a 31. októbra – 2. novembra.

Spln 28. január 2021 AnteAr

Prvý Spln v roku 2021 sa môže odzrkadliť vo všeobecnom náraste napätia a jeho dramatickými prejavmi v našom správaní.

Lev sa zvyčajne veľmi rád predvádza a miluje publikum. Je to znamenie, ktoré dokáže na seba upútať pozornosť. Dá sa teda očakávať, že rovnako veľkolepo a okázalo bude prebiehať aj tento lunárny Spln.

Lev – kráľovské znamenie zverokruhu – bude hľadať nové spôsoby svojho prejavu a vytvorí dostatok príležitostí pre ich kreatívne vyjadrenie.

Vzhľadom k tomu, že sa nachádzame v čase vlády znamenia Vodnára, celkom určite sa nájde niekto, kto sa pokúsi o niečo mimoriadne, len aby sa dostal do centra našej pozornosti.

Niektorí z nás môžu mať pocit, že sú na svojom mieste, zatiaľ čo iní budú chcieť priam magickým spôsobom vystúpiť zo zákulisia na scénu.

Objavia sa aj mimoriadne šťastné okolnosti!

Znamením Vodnára teraz prechádza Jupiter, planéta ktorá je symbolom príležitostí, rozvoja, rastu a šťastných okolností. V dobe vyvrcholenia príbehu o aktuálnom lunárnom Splne to bude práve Jupiter, s ktorým Slnko spojí svoju ohnivú energiu.

V konečnom dôsledku spojenie vibrácií Slnka a Jupitera môže stáť v pozadí mimoriadne šťastných okolností alebo nečakaných príležitostí, ktoré sa znenazdania objavia práve teraz.

Až príliš často sa musíme prispôsobovať predstavám ostatných, aby sme zapadli do formy skupiny. Teraz však budeme mať dostatok odvahy byť samými sebou.

So šťastným Jupiterom, ktorý podporuje Slnko v jeho snahách, nás môže prekvapiť, keď naša originalita a jedinečnosť nakoniec zožne úspech. Pri všetkej úcte a počestnosti, veľmi pravdepodobne budeme hľadať spôsob, ako robiť veci trochu iným spôsobom než ostatní.

Dozrel čas, keď uvidíme, ako sa niektorí Levi a Levice predvádzajú, ale proti nim sa na mólo postaví veľká a silná opozícia.

Lev Blog AnteAr

Luna bude nielen v opozícii so Slnkom (ako je vždy v čase Splnu), oproti nej bude stáť aj Jupiter a Saturn. Táto konštelácia vnáša do všetkých záležitostí väčšiu intenzitu a oveľa viac energie.

Bude sa od nás vyžadovať, aby sme si ctili svoju individualitu (Slnko a Jupiter vo Vodnárovi) pri zvládaní prekážok a obmedzení (Saturn).

A teraz radšej ani nehovorím o tom, že celé planetárne trio bude vytvárať dynamické aspekty s asertívnym Marsom ako aj s nekonvenčným excentrickým Uránom – táto dvojica ešte stále funguje v divokej konjunkcii! Ajajaaaj 😉

Niekto môže byť nahnevaný, frustrovaný a teraz balansuje na hrane niečoho nepredvídateľného a radikálneho.

Nezabudnite na to, že Merkúr smeruje do svojej prvej retrográdnej fázy z roku 2021.

Môžu sa začať črtať určité obchádzky a nevyhnutné úpravy. V roku 2021 vstúpi Merkúr do svojej prvej retrográdnej fázy 30. januára, ktorá bude trvať do 20. februára. Bude cúvať späť v znamení Vodnára – v znamení, ktoré dominuje na oblohe po celý rok 2021. Teraz sa začnú ukazovať významné obchádzky. Tie nás dlhou kľukatou cestou budú viesť späť, aby sme mohli opäť prehodnotiť niečo, čomu sme sa pôvodne chceli vyhnúť alebo čomu sme venovali menej pozornosti, než koľko bolo potrebné.

Nezabudnite stále dýchať počas tohto Splnu! Vášnivosť a tvorivý potenciál januárového Splnu bude vítaný – ale popri tom sa objaví veľa dramatických okamihov. Môžete sa popredvádzať, ale buďte pripravení odísť zo scény, ak tam začne byť príliš horúco.

Záverečné zhrnutie: 28. január 2021 prináša silné vibrácie Splnu v Levovi, ktoré ešte viac zvýrazňuje opozícia Jupitera zo znamenia Vodnára a kvadratúry Marsu / Urána v Býkovi. Výsledky budú veľké, hlasné a dramatické.
Budeme mať k dispozícii ohromné množstvo energie, tú však bude potrebné využiť s kráľovskou múdrosťou.
V rovnaký deň spojí svoje vibrácie príťažlivá Venuša s mocným Plutom. Táto dvojica spoločne naznačuje začiatok novej kapitoly v našich partnerských vzťahoch a vo finančných záležitostiach.
Konjunkcia je vždy začiatkom nového vývojového cyklu. Tento vývoj bude pokračovať až do marca 2022, kedy sa Venuša s Plutom opäť spoja. Nadchádzajúca nová etapa vývoja v sebe zahŕňa aj retrográdnu fázu pohybu Venuše na konci tohto roku.

Kliknite sem a získajte viac informácií o tom, čo môže priniesť januárový Spln pre vás osobne, akým témam vo vašom živote bude potrebné venovať pozornosť a ktoré záležitosti opätovne aktivuje nadchádzajúce obdobie retrográdneho Merkúra.

Želám nám všetkým veľa šťastia 😉

Váš astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Súvisiace témy:

Luna v znameniach zverokruhu

Luna v Levovi

Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!