Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Spln v Rybách 02. september 2020

Stručný súhrn: V stredu 02. septembra 2020 cca osem minút pred pol ôsmou hodinou ráno (o 07:22:03 hod,) vytvorí Luna v znamení Rýb opozíciu so Slnkom v Panne. Nastane teda lunárny Spln na 10°12 znamenia Rýb. Aktuálny Spln bude významný najmä pre tých, ktorí majú vo svojom natálnom horoskope na 10° pohyblivých znamení Rýb, Blížencov, Panny a Strelca niektorú z osobných planét – Slnko, Lunu, Merkúr, Venušu, Mars. alebo os Ascendent / Descendent.

Najvýraznejšie sa energie septembrového Splnu v Rybách môžu odzrkadliť u ľudí narodených v dňoch 28. februára – 3. marca, 31.mája – 3. júna, 2.-4. septembra a 2.-4. decembra.

Text horoskopu septembrového lunárneho Splnu v znamení Rýb nadväzuje a dopĺňa Horoskop na týždeň od 31.08.2020.

Zdanie klame a nič nie je také, ako sa javí na prvý pohľad … a platí to najmä v dňoch lunárneho Splnu v Rybách. Mystické správy, ktoré teraz prichádzajú, majú vlastnú snovú logiku. A na úplné pochopenie hĺbky týchto nevedomých poznatkov budeme potrebovať viac, než len logiku.

Ale ak by sme sa dostali príliš hlboko, sextil tohto lunárneho Splnu s Uránom môže byť pre nás životne dôležitým záchranným lanom. Urán v znamení Býka má svoj typický spôsob, ako nás vrátiť späť do reality „tu a teraz“ – ktorá je, ako vám povie ktorýkoľvek naozajstný mystik, jedinou realitou, aká vlastne existuje! Prostredníctvom predstavivosti, intuície a empatie nám Luna v Rybách umožňuje zažiť to plnšie a so všetkým, čo k tomu patrí.

Súčasne je však rovnako dôležité aj kritické a analytické myslenie. S tou záplavou informácií, ktoré prúdia cez naše fyzické a jemné zmysly, je potrebné toho spracovať naozaj veľa. Našťastie Slnko v znamení Panny v trigóne s Uránom nám pomáha všetko pochopiť. Panna je povestná svojou schopnosťou „oddeliť zrno od pliev“, takže teraz môžeme roztriediť, ktoré informácie sú skutočne užitočné a ktoré slúžia iba na to, aby nás viac zmiatli.

Aký je teda význam Splnu v Rybách?

Kľúčom k aktuálnemu Splnu v znamení Rýb je – zostať plne prítomnými, a to ako v našom tele, tak aj v tom, čo sa teraz okolo nás deje. S retrográdnym Uránom dokážeme začleniť do svojho prejavu viac jeho elektrizujúcej energie. Ale ak máme v repertoári aj niekoľko jednoduchých postupov pre prepojenie svojej mysle s telom a duchom, pomôže nám to nájsť spôsob, ako sa uzemniť a lepšie sa sústrediť.

Spln v Rybách 02.09.2020 AnteAr

Veľký kríž v základných znameniach nás môže v čase Splnu postaviť aj do hraničných situácií. Zatiaľ čo planéty v základných znameniach – Barana, Kozorožca, Raka a Váh – disponujú energiou pre rázne a rozhodné konanie, práve teraz nás konkurenčné programy a impulzy ťahajú štyrmi rôznymi smermi. Najlepším spôsobom, ako zvládnuť toto napätie, je zostať stáť v strede, uprostred medzi všetkými týmito extrémami.

Venuša v Rakovi symbolizuje našu lásku k domovu, rodine a všetkému, vďaka čomu sa cítime chránení a v bezpečí. Medzitým nás retrográdny Saturn v znamení Kozorožca tlačí k tomu, aby sme rozvíjali sebadisciplínu a zvládnutie komplexných znalostí alebo zručností v tých záležitostiach, ktoré súvisia s našou profesiou a prinášajú výsledky. Mars v Baranovi však žije prítomnosťou a chce uspokojiť svoje potreby hneď teraz – prítomný okamih znamená pre neho všetko. A napokon Juno vo Váhach nám pripomína, že nie sme jediní, ktorých sa naše činy dotýkajú.

Ak vôbec nejaká planéta dokáže objasniť tento konflikt, je to Merkúr v znamení Panny! A okolo tohto splnu nám jeho harmonické aspekty s Plutom a Saturnom (obidve planéty sú teraz retrográdne v Kozorožcovi) pomáhajú prekonať zmätok a zistiť, čo sa skutočne deje.

Ale to nie je dôvod, aby sme brali veci na ľahkú váhu a všetkému slepo verili. Koniec koncov, so Splnom v znamení Rýb – zosilňujúcim intuíciu každého človeka – existuje veľká šanca, že naše sny, vízie a pocity v našom vnútri nám hovoria pravdu. Jediným spôsobom, ako to bezpečne zistiť, je podrobiť ich skúške.

Pozrite sa do svojho natálneho horoskopu. Máte v ňom niektorú z osobných planét medzi 25° – 29° základných znamení Barana, Raka, Váh alebo Kozorožca? Tak potom celkom určite vnímate tieto vibrácie a budete musieť nájsť spôsob, ako aktuálne energie zvládnuť.

Želám nám všetkým pevné nervy a hlavne veľa šťastia 😉

Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.AnteAr.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Súvisiace témy:

Luna v znameniach zverokruhu

Luna v Rybách

Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Spln a Nov