Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Spln v Škorpiónovi 27. apríl 2021

Neuveriteľná príležitosť pre uzdravenie

Stručný súhrn: V utorok ráno o 05:32 hod. SELČ vytvorí Luna v Škorpiónovi opozíciu so Slnkom v znamení Býka. Nastane lunárny Spln na 7°06’ znamenia Škorpióna. Aktuálny Spln bude významný najmä pre tých, ktorí majú vo svojom natálnom horoskope na 6° – 9° pevných znamení Býka, Leva, Škorpióna a Vodnára niektorú z osobných planét – Slnko, Lunu, Merkúr, Venušu, Mars, alebo im týmito stupňami prechádza os Ascendent / Descendent.

Najvýraznejšie sa energie aprílového Splnu v Škorpiónovi môžu odzrkadliť u ľudí narodených v dňoch 26. – 28. januára, 26. – 28. apríla, 29. júla – 1. augusta, 30. októbra – 1. novembra.

Lunárny Spln v Škorpiónovi 27. apríl 2021 AnteAr

Neuveriteľná príležitosť pre uzdravenie

Spln Mesiaca prichádza 27. apríla 2021, bude sa konať v Škorpiónovi a bude to poriadna rana! Tento spln posilňuje intuíciu a môže nás všetkých pohltiť, keď sa budeme venovať témam, ktoré sa týkajú našich osobných hraníc, intimity a bezpečnosti. Vibrácie Luny v splne nás budú vyzývať, aby sme sa uvoľnili od svojich obáv, prílišného sebaovládania, tráum a obsesií, aby sme sa mohli opäť posunúť na ďalšiu úroveň vo svojom vývoji.

Existuje dôvod, prečo je každý spln spájaný s časom uvoľnenia. Astronomicky, keď sú Mesiac a Slnko presne oproti sebe, je žiara Luny najviac viditeľná a jej potenciál je na maxime. Rovnako ako mesačné svetlo fyzicky osvetľuje svet, metafyzickí astrológovia hovoria o splnoch ako čase odhalení a zjavení. Keď sa veci dostanú na svetlo počas splnu, nemôžete ich nevidieť. Ostáva len sa s nimi vysporiadať, uzdraviť a odpútať sa od toho, čo vám už viac neslúži.

Spln nám k tomu dáva svoju moc! Energia znamenia Škorpióna je predovšetkým o dosiahnutí pocitu emocionálneho bezpečia, zatiaľ čo energia Býka je predovšetkým o zabezpečení našich fyzických potrieb a vyžaduje od nás, aby sme stáli nohami pevne na zemi. Tento Spln v Škorpiónovi to všetko dáva do popredia našej pozornosti. Luna – zrkadlo našich pocitov a emócií – naznačuje potrebu emočnej bezpečnosti a Slnko – symbol našej identity a ega – zdôrazňuje našu potrebu fyzickej bezpečnosti.

Čoho sa musíte vzdať, aby ste uspokojili obidve strany? Ktoré svoje obavy, úzkosti, alebo obsesie môžete uvoľniť, aby ste vytvorili viac priestoru pre intimitu, ktorá vytvára emocionálnu bezpečnosť, akú potrebujete? Aké traumy si musíte vyliečiť, aby ste sa mohli skutočne posunúť vo svojom vývoji ďalej? Tento Spln, posilnený tlakom Saturna a Uránu, vás požiada, aby ste na toto všetko našli odpovede.

Elegantný spôsob na riešenie tejto jemnej rovnováhy spočíva v tom, že využijete svoju intuíciu a umožníte jej, aby vás viedla k vnútornej premene. Využite energiu tohto splnu ponorením sa hlboko do svojich tieňov a prijatím všetkého, čo je vašou súčasťou – dokonca aj toho, čo na sebe odsudzujete, alebo čo si odmietate priznať.

To je mimoriadne dôležité pre znamenie Býka, Leva a Vodnára. Čítajte ďalej a uvidíte, ako bude ovplyvnené každé z týchto znamení zverokruhu, keď dôjde k splnu v Škorpiónovi.

Býk

Vaše dlhodobé vzťahy a obchodné partnerstvá budú kľúčovou témou tohto splnu v Škorpiónovi. Môžu sa objaviť informácie, ktoré neočakávate, a ktoré môžu ovplyvniť váš milostný život, vašu kariéru alebo oboje. Myslite na to, že tento spln je len príležitosťou, aby ste si určili jasné hranice. Pamätajte však, že hranice majú aj ostatní a pri stanovovaní svojich vlastných nájdete oporu len sami v sebe.

Vodnár

V centre vašej pozornosti počas splnu v Škorpiónovi vo Vodnárovi je vaša kariéra. Je na vás vyvíjaný tlak, aby ste zabezpečili rovnováhu medzi vašimi kariérnymi a osobnými cieľmi. Viedlo vaše sústredenie sa na jedno k zanedbávaniu toho druhého? Ak je to tak, teraz je čas urobiť krok späť a prehodnotiť to. Kde môžete uvoľniť kontrolu alebo svoje obavy a takto podporiť rast?

Lev

Pre vás je počas splnu v Škorpiónovi najviac dôležitá rodina a domov, ale možno sa v práci objaví niečo, čo vám naloží na plecia až príliš veľa povinností. V takom prípade si pripomeňte, že tento spln je len príležitosťou ukázať vám, kde by vaše hranice mohli vyžadovať úpravy. Je tiež čas požiadať o pomoc a podporu. Ak ste v tom poslednej dobe neboli najlepší, niet lepšieho času než je tento spln, aby ste začali dávať veci do poriadku.

Aprílový spln môže viesť k výbuchu našich najhlbších emócií – ale táto intenzívna energia môže vyčistiť aj naše vnútro, čo zvyčajne vedie k neuveriteľnej transformácii.

Aktuálne obdobie je pod vládou znamenia Býka, čo znamená, že teraz sa všetci budeme o trochu viac oddávať zmyslovým pôžitkom a zakotvíme vo fyzickej ríši. Ale tento spln vo vodnom znamení Škorpióna obráti našu pozornosť dovnútra a ponorí nás hlboko do zložitých vôd našej duše.

Je čas statočne sa vydať do hĺbky nášho podvedomia a uvedomiť si pocity a obavy, ktoré sa skrývajú v tieňoch. Akonáhle sa ponoríte do mútnych vôd tohto splnu v Škorpiónovi, plávajte opatrne – pretože Mesiac bude v opozícii s Uránom (planéte nepredvídateľných zmien), čo by mohlo do tejto splnovej siete vpliesť niekoľko neočakávaných zvratov.

Slnko a Luna tvoria spolu so Saturnom (planéta prekážok a obmedzení) tiež voľnú T-kvadratúru, čo dáva tomuto splnu vážny a dokonca pochmúrne temný nádych. Môžeme však využiť túto napätú energiu a zamerať ju tak, aby sme odvážne prijali svoju jedinečnosť a ku kostlivcom v našich skriniach sa postavili čelom. Pretože nezáleží na tom, koľko tajomstiev je odhalených, alebo aké potlačené obavy môžu vyplávať na povrch. Spln v znamení Škorpióna nám pripomína, že ak je pravda na našej strane, môže nás to oslobodiť.

Kliknite sem a získajte viac informácií o tom, čo môže priniesť aprílový Spln pre vás osobne, akým témam vo vašom živote bude potrebné venovať pozornosť po celý rok 2021 v súvislosti s komplikovanými energiami kvadratúry Saturna s Uránom.

Mars, ktorý sa teraz už pohybuje v znamení Raka, bude pekne spolupracovať s Lunou v Škorpiónovi. Aj keď Mars v Rakovi až tak dobre nefunguje (mám na mysli pasívne – agresívne tendencie), stane sa spojencom nebojácnej Luny a podporí jej úsilie. Možno bude jeho hra nevyhnutným elixírom odvahy, ktorý pomôže upokojiť naše obavy.

Pluto v zastávke po obrate do retrográdnej fázy

Znamenia, mágia a smrť

Najdôležitejšie detaily tohto príbehu som si chcel nechať až na záver. Kulisou celého obrazu je, že Pluto ako vládca Škorpióna bude počas tohto zosilneného splnu stáť po svojom obrate do retrogradity. Zastávky sú vždy veľká vec. Pluto stojace na ekliptike bez pohybu je pravdepodobne jednou z najvýznamnejších zastávok – kvôli jeho sile.

Pluto je pánom podsvetia a vykopáva všetko a čokoľvek, čo bolo pochované. Tiež ovláda emócie sily, pomáha nám pozdvihnúť nás alebo nás môže stiahnuť do hlbín pekla. Planetárne zastávky predstavujú vždy dôležité body obratu – ale stacionárne Pluto nás vždy postaví na dôležitú križovatku.

Posledná vec, ktorú chcem povedať, je, že podstatou Škorpióna môže byť čistá mágia, ak viete, ako prijať jej temnejšiu stránku. Tento spln v Škorpiónovi niekomu určite prinesie niekoľko magických stretnutí. Regresie, channeling a akýkoľvek druh hlbokej práce bude mať výrazné úspechy. Škorpión je tiež znamením, ktoré je najviac spojené s tými, ktorí už odišli z tohto sveta. Či už sa vám zjaví niekto, kto vám býval drahý, alebo budete mať zážitok déjà vu – rôzne znamenia, ako aj hlboké a mystické spojenia môžu teraz vstúpiť do hry. Ide iba o to, do akej miery sme otvorení prijímaniu správ.

Želám nám všetkým veľa šťastia počas splnu v Škorpiónovi 😉

Váš astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Súvisiace témy:

Luna v znameniach zverokruhu

Luna v Škorpiónovi

Spln a Nov

Chcete vedieť o každom novom článku?

Potom zadajte svoj email nižšie a získajte prehľad o udalostiach na stránkach AnteAr.com
Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!