Poslednú aktualizáciu dňa 15/01/2023 vykonal astromaïa

Spln vo Váhach 28. marec 2021

Spln vo Váhach nás vyzýva robiť to, čo je správne

Stručný súhrn: V nedeľu večer o 20:48 hod. SELČ vytvorí Luna vo Váhach opozíciu so Slnkom v znamení Barana. Nastane lunárny Spln na 8°18’ znamenia Váh. Aktuálny Spln bude významný najmä pre tých, ktorí majú vo svojom natálnom horoskope na 8° – 10° základných znamení Váh, Barana, Raka a Kozorožca niektorú z osobných planét – Slnko, Lunu, Merkúr, Venušu, Mars, alebo im týmito stupňami prechádza os Ascendent / Descendent.

Najvýraznejšie sa energie marcového Splnu vo Váhach môžu odzrkadliť u ľudí narodených v dňoch 27. – 30. marca, 28. mája – 1. júna, 30. septembra – 2. októbra a 28. – 31. decembra.

Spln vo Váhach 28. marec 2021 AnteAr

Kompromisy a Spravodlivosť

Luna v splne bude stáť proti Slnku v ohnivom Baranovi. Baran takmer vždy robí všetko po svojom, a kto nejde s ním, ten nech mu radšej ide z cesty!

Kľúčom k tomuto marcovému splnu bude hľadanie spravodlivosti, kompromisu a rovnováhy vo všetkom, podobne ako to symbolizujú Váhy.

Pozitívnou správou je, že napriek intenzite, s akou sa teraz púšťame do akcie, budú pôsobiť aj uzemňujúce sily. Tie nám pomôžu dosiahnuť naše ciele a robiť lepšie rozhodnutia.

Mnoho ľudí vôbec nechápe, že Váhy sú skutočne akčným znamením.

Váhy možno budú chcieť ísť do vecí mierovým a harmonickým spôsobom, ale to neznamená, že by nevedeli rázne konať. Váhy sú kardinálne znamenie a keď sa odhodlajú niečo urobiť, idú si za tým.

Nikdy by ste nemali podceňovať tých, ktorí presadzujú mierové riešenia. Týmto strážcom mieru pulzuje v žilách spravodlivosť a keď je potrebné ju zabezpečiť, Váhy nepochybne urobia, čo treba.

V tomto príbehu o splne Mesiaca bude tiež dominantným hráčom aj Chirón, zranený liečiteľ

V Chirónom v Baranovi sme priekopníkmi alebo bojujeme za niečo, čo si vyžaduje odvahu a statočnosť. Možno sa snažíme uzavrieť mier s minulosťou a uzdraviť naše staré rany. Alebo sú naše rany možno nové a my sa všemožne snažíme nad nich povzniesť.

Nech je to tak alebo onak, volá nás nevyhnutnosť navliecť si na seba brnenie, tváriť sa statočne a pokračovať ďalej.

Tiež nemôžeme zabudnúť na problematickú ústrednú planetárnu konšteláciu, ktorá je v pozadí, na kvadratúru Saturn – Urán. Tieto planéty nás budú po celý rok poštuchávať, aby sme vyvolali nevyhnutné zmeny a obhájili svoje práva, v súvislosti s hroziacimi obmedzeniami a všetkými nezmyselnými zákazmi, chaotickými príkazmi a vyšinutými vyhláškami.

Kliknite sem a získajte viac informácií o tom, čo môže priniesť marcový Spln pre vás osobne, akým témam vo vašom živote bude potrebné venovať pozornosť po celý rok 2021 v súvislosti s komplikovanými energiami kvadratúry Saturna s Uránom.

Našťastie v tomto rozpálenom príbehu o marcovom splne bude pre nás Saturn predsa len veľkou podporou. Saturn bude súčasťou veľmi pekného Veľkého Trigónu spolu s Lunou vo fáze splnu a Marsom, ktorý teraz prechádza znamením Blížencov. Vibrácie tejto silnej a výrazne harmonickej podpory budú presvitať skrz všetko, zatiaľ čo spravodlivosti sa učiní zadosť!

Spln Mesiaca vo Váhach 28. marca 2021 prináša niekoľko krásnych energií s vysokým potenciálom pre liečenie, ochranu a harmóniu

V čase tohto splnu vo Váhach budú vibrácie Venuše, Chiróna a Slnka pôsobiť spoločne z 8° znamenia Barana. Luna súčasne uzatvorí dokonalú konfiguráciu trojuholníka so Saturnom, ako aj s Marsom, ktorá je známa ako Veľký Trigón. Navyše bude tento spln o niečo bližšie Zemi, než zvyčajne.

To všetko dohromady dáva marcovému splnu viacero silných energií a je pravdepodobné, že budeme schopní cítiť, ako jeho vibrácie prenikajú našim telom.

Splny sú vždy časom vyvrcholenia a následne aj uvoľnenia. A keďže sa jedná o prvý spln od začiatku rovnodennosti a astrologického nového roka, môžeme mať pocit očistenia a uzatvárania záležitostí z minulosti.

Začala nová kapitola, nový cyklus zverokruhu. Tento spln nás podporuje v tom, aby sme pustili všetko, čo so sebou už nemusíme vláčiť, a aby sme vytvorili priestor na rozvinutie nových energií.

Keď sme v marci 2020 prvýkrát začali tento cyklus zverokruhu, svet bol úplne iným miestom. Všetci sme prešli zmenami. Každý prešiel určitým vývojom a všetci sme svojim spôsobom dospeli.

Všetci sme nadobudli nové skúsenosti, ktoré nás formovali a posunuli, a tento spln je našou príležitosťou priznať si to a uvoľniť všetko, čo už viac nepotrebujeme.

Energia tohto splnu v znamení Váh nás tiež podporuje pri hľadaní rovnováhy medzi starým stavom toho, čo kedysi bolo, a novým stavom toho, čo by mohlo byť. S láskavým vľúdnym prístupom budeme schopní rozlíšiť, čo je potrebné si udržať a čomu z nášho života dovoliť odísť.

Prítomnosť Chirónu a Venuše spolu so Slnkom tiež podfarbuje energiu tohto splnu

Chirón je asteroid známy ako zranený liečiteľ. Predstavuje rany, s ktorými prichádzame do tohto života, a rany, ktoré cestou utŕžime.

Tieto rany nepatria k takým, ktoré sa nakoniec zahoja, skôr sú to tie, ktoré sú navždy zošité s látkou našej cesty životom.

Aj keď nám tieto zranenia spôsobujú bolesť, slúžia tiež na to, aby sme sa stali úplnými a možno ich považovať za kľúčovú súčasť cesty našej duše.

Práve tieto rany nám dávajú súcit, silu a múdrosť povstať s novými schopnosťami a v pravdivejšej, skutočnejšej a autentickejšej verzii nás samých.

Práve prekonaním týchto zranení sme schopní liečiť a inšpirovať nielen seba, ale aj ľudí okolo nás.

Chirón je momentálne v Baranovi a pripomína nám, že teraz nie je čas lízať si rany, ale skôr umožniť im, aby nám poslúžili ako palivo, ktoré nám pomôže prebudiť nášho vnútorného bojovníka.

Prítomnosť Venuše v tomto usporiadaní planét tiež zjemňuje energiu a pripomína nám, že náš vzostup sa môže uskutočniť v našom vlastnom čase, naším vlastným spôsobom a z pozície lásky.

Táto kombinácia energie je jemná a citlivá, čo nám umožňuje otvárať sa pravde o tom, kto sme. Sme dokonalí takí, akí sme; zaslúžime si byť prijímaní takí, akí sme.

Ste celiství, úplní a krásni a dokonalí práve takí, akí ste

Druhou vesmírnou konfiguráciou, ktorá robí tento spln vo Váhach príjemnejším a ľahším, je konštelácia Veľkého Trigónu medzi Lunou, Marsom a Saturnom.

Táto trojica bude tvoriť dokonalý trojuholník, o ktorom sa hovorí, že prináša ochranu, harmóniu a ľahkosť.

Veľký Trigón je považovaný za pozitívne znamenie, kde sa veci uberajú ľahkým a plynulým smerom.

Pracovať s energiami Marsu a Saturna môže byť náročnejšie, pretože sú intenzívne, avšak dá sa to zvládnuť. V tejto formácii nám však ponúkajú motiváciu, odhodlanie, vytrvalosť a vôľu prekonať akékoľvek ťažkosti.

Spln s týmto Veľkým Trigónom je znamením, že akékoľvek ťažkosti alebo boje, ktorým momentálne čelíme, čoskoro pominú, najmä ak urobíme pozitívne kroky, využijeme svoju vnútornú silu a zdroj múdrosti tých, ktorí prišli pred nami.

Veľké Trigóny plynú s minimálnym úsilím, takže ak hľadáte riešenie v tomto okamihu, vedzte, že je pravdepodobné, že vznikne skôr z pozície ľahkosti než z boja.

Kombinácia energie Marsu, Saturnu a vibrácií Luny tiež naznačuje odmenu po tvrdej práci. Vaše úsilie bude pravdepodobne odmenené a môžete zistiť, že projekty a ciele, na ktorých ste doteraz pracovali, sa konečne naštartujú, rozbehnú a nakoniec aj naplno rozvinú.

Spln Mesiaca tiež predstavuje bod v čase, keď žneme úrodu nami vynaloženého úsilia, takže sa môžeme ocitnúť na konci cesty po dlhej jazde, počas ktorej sme neustále tvrdo pracovali.

Popremýšľajte o tomto marcovom splne ako o maturite či promócii a čase na oslavu všetkého, čo ste dosiahli a čím ste sa stali.

Želám nám všetkým veľa šťastia 😉

Váš astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥

Súvisiace témy:

Luna v znameniach zverokruhu

Luna vo Váhach

Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Spln a Nov