Poslednú aktualizáciu dňa 05/08/2023 vykonal astromaïa

Spln vo Vodnárovi 1. august 2023

Význam splnu vo Vodnárovi 1. augusta 2023 podľa astrológie spočíva v tom, že využijete iniciatívu a rozhodnosť, aby ste svoje myšlienky premenili na činy.

Spln nastane, keď Slnko v Levovi vytvorí opozíciu s Mesiacom vo Vodnárovi. Spln je časom vyvrcholenia a prísľubom naplnenia toho, čo sa začalo pri lunárnom nove v znamení Vodnára pred šiestimi mesiacmi 21. januára 2023. Je to emocionálny čas – čas romantiky, plodnosti a vzťahov.

Venuša vo Vodnárovi AnteAr

Spln vo Vodnárovi 1. augusta 2023 nastáva v súbehu s Marsom v trigóne s Jupiterom, čo naznačuje úspešné činy. Merkúr v opozícii so Saturnom však upozorňuje, že na dosiahnutie vašich najsilnejších túžob je nevyhnutná trpezlivosť a plánovanie.

Tento spln v utorok 1. augusta 2023 nastane na 09°15′ Vodnára. Jediným aspektom splnu je kvadratúra na Jupiter. S orbisom viac ako štyri stupne to však bude sotva badateľné, najmä keď Mars je prakticky v presnom trigóne s Jupiterom.

Takže Mars je silný a šťastný, pretože je v trigóne s Jupiterom. Merkúr je slabší a nie je vôbec nápomocný, pretože je v opozícii so Saturnom.

Energia Marsu a vibrácie Merkúra prinášajú pocit naliehavosti, aby sa veci dokončili. Poskytujú iniciatívu a rozhodnosť, aby sme naše myšlienky vedeli premeniť na činy. Sklon k impulzívnosti však znamená, že je nevyhnutné neunáhliť sa pri rozhodovaní a konaní. Počúvajte rady a premýšľajte o možných dôsledkoch svojho konania.

Táto kombinácia dáva silné názory, odvahu prezentovať svoj pohľad na veci a stáť si za svojím. Môže však prinášať aj zlomyseľné myšlienky, zraňujúce slová a agresivitu. Hrozí teda riziko hádok a konfliktov.

Mars v trigóne s Jupiterom prináša odvahu a iniciatívu na dosiahnutie vašich najsilnejších túžob. Merkúr v opozícii voči Saturnu naznačuje, že vaše činy budú úspešnejšie, ak zmiernite svoje nadšenie a optimizmus trpezlivosťou a dôsledným plánovaním.

Znamenia zverokruhu, ktoré Spln v Strelcovi najviac ovplyvní

Ak ste sa narodili v znamení Vodnára – približne od 20. januára do 19. februára – alebo máte svoje osobné planéty (SlnkoLunaMerkúrVenuša alebo Mars) vo Vodnárovi (môžete to zistiť zo svojho natálneho horoskopu), budete tento Spln Mesiaca vnímať intenzívnejšie než väčšina ostatných.

Presnejšie povedané, ak máte osobnú planétu, ktorá sa nachádza do dvoch stupňov od Splnu (07°♒15´ – 11°15´), mohli by ste sa cítiť náchylní riešiť situácie vo svojom živote príliš impulzívne a nepremyslene (mimochodom, váš osobný horoskop vám napovie, v ktorej oblasti to nájdete).

Podobne, ak ste sa narodili v pevnom znamení – alebo máte v niektorom z týchto znamení Ascendent – Lev (pevné ohnivé znamenie), Škorpión (pevné vodné znamenie) alebo Býk (pevné zemské znamenie) – budete mimoriadne naladení na iniciatívu podnecujúce vibrácie tejto lunárnej udalosti.

Váš astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám naše články? Píšeme ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujeme za všetky prejavy vašej priazne!

Súvisiace témy:

Kde to nájdem vo svojom horoskope?

Astrológia – zoznam článkov

Škola klasickej astrológie

Luna v znameniach zverokruhu

Luna vo Vodnárovi

Spln a Nov

Zdieľajte so svojimi priateľmi!
Categories: Spln a Nov