Poslednú aktualizáciu dňa 22/08/2021 vykonal astrovia

Spln vo Vodnárovi 22. august 2021

Stručný súhrn: V nedeľu 22. augusta 2021 cca dve minúty po druhej hodine popoludní (o 14:01:57 hod, SELČ) vytvorí Luna v znamení Vodnára opozíciu so Slnkom v Levovi. Nastane teda lunárny Spln na 29°37 znamenia Vodnára.

Aktuálny Spln bude významný najmä pre tých, ktorí majú vo svojom natálnom horoskope na 29° pevných znamení Býka, Leva, Vodnára a Škorpióna niektorú z osobných planét – Slnko, Lunu, Merkúr, Venušu, Mars. alebo os Ascendent / Descendent.

Najvýraznejšie sa energie Splnu vo Vodnárovi môžu odzrkadliť u ľudí narodených v dňoch 15.-19. februára, 18.-22. mája, 20.-24. augusta a 18.-22. novembra.

Spln vo Vodnárovi 22. august 2021 AnteAr

Spln 22. augusta 2021: Spokojnosť a úspech

Spln 22. augusta 2021 nastane v znamení Vodnára. Aktuálny Spln vo Vodnárovi ohlasuje príjemné obdobie a prináša dni naplnené spokojnosťou, vrátane možnosti úspechu v podnikaní a upokojenia v našich vzťahoch. Konečne je tu čas, aby sme si užili výsledky našej tvrdej práce!

Spln Mesiaca vo Vodnárovi: Priestor pre odvahu a veľkorysosť!

Takže tu máme druhý po sebe nasledujúci Spln Mesiaca vo Vodnárovi. Počas júla sa Spln objavil na začiatku znamenia Vodnára a teraz na jeho konci. Keď nastáva Spln Mesiaca vo Vodnárovi, Slnko je v znamení Leva a Luna je oproti nemu (na rovnakom stupni) vo Vodnárovi, vytvorí sa opozícia Slnka a Luny.

Spln vo Vodnárovi naďalej zdôrazňuje naše sebavedomie, odvahu, originalitu, ochotu riskovať a konať inovatívnym spôsobom. Tieto energie nás vedú k tomu, aby sme vystúpili z davu a umožňujú nám vymaniť sa z pút konvencií a tradícií, uvoľniť sa z tlaku našich záväzkov a povinností.

V auguste 2021 nastane Spln v nedeľu 22. augusta o 14:02 SELČ, na 29°37′ v znamení Vodnára. Tento spln prináša uskutočnenie toho, na čom sme začali pracovať okolo lunárneho Novu 8. augusta 2021.

Vyzýva nás, aby sme sa zahľadeli do budúcnosti a napredovali. Pod jeho vplyvom sa vyvíjame rýchlejšie a čo je najdôležitejšie, uvoľňujeme sa z reťazí minulosti, ktoré nám bránili rozprestrieť krídla.

Astrologický pohľad na Spln Mesiaca 22. augusta 2021: Šťastie a dôvera

V čase splnu 22. augusta 2021 je Mesiac vo Vodnárovi spojený s Jupiterom. Táto lunárna fáza nám prináša dôveru a šťastie v rôznych snahách. Nebojme sa klopať na dvere alebo vyzývať k solidarite, ak potrebujeme podporu.

Spojenie Luny s Jupiterom naznačuje, že naše emócie môžeme prejaviť bez obmedzenia a zdieľať ich so svojimi blízkymi. Povzbudzuje vás, aby sme dovolili vychutnať pocity šťastia, žili intenzívne v prítomnom okamihu a užívali si potešenia, ktoré sa nám ponúkajú.

Ak vám počas tohto Splnu niekto prejaví svoju náklonnosť, podnieti to aj vašu vlastnú veľkorysosť a vyvolá vo vás túžbu byť ešte vrúcnejší k členom vašej rodiny a k vašim blízkym všeobecne.

Aktuálny Spln sprevádza spojenie vibrácií Merkúra s energiou Marsu v znamení Panny. Táto konštelácia posilňuje efektivitu a odzrkadľuje sa v našich dobrých reflexoch, rozvíja zmysel pre detail, dobre vykonanú prácu, presnosť, spoľahlivosť a niektorých podnieti aj k tomu, aby prejavili svoj talent pre písanie.

Merkúr a Mars teraz vytvárajú opozíciu voči Neptúnu v znamení Rýb, čo môže naznačovať pochybnosti o našich metódach, o prostriedkoch, ktoré treba použiť na to, aby sme konali najlepším spôsobom. Našťastie trigón Merkúr-Mars s Uránom v Býkovi nám umožňuje prekonať tieto obavy, nabrať odvahu a v prípade potreby vyskúšať nové spôsoby, inovovať a napredovať v našich projektoch.

Spln vo Vodnárovi 22. august 2021 AnteAr

Napokon sú tu prítomné ešte pozitívne vibrácie trigónu medzi Venušou vo Váhach a Saturnom vo Vodnárovi, ktoré stabilizujú naše emocionálne vzťahy, posilňujú pocity, ktoré nás spájajú s milovanou osobou a súčasne chránia harmóniu v našich rodinách a medzi priateľmi.

Ak si to všetko zhrnieme, bez zaváhania môžeme povedať, že aktuálny Spln Mesiaca vo Vodnárovi prináša pocity spokojnosti a zmierenia. Je to čas spoločne zdieľanej radosti, ktorá nám prináša príležitosť k úspechu v podnikaní a ďalšiemu rozvoju našich partnerských vzťahov. Využime to!

Váš astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

Astrologické služby AnteAr
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje horoskopy? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!

Súvisiace témy:

Luna v znameniach zverokruhu

Luna vo Vodnárovi

Spln a Nov

Chcete vedieť o každom novom článku?

Potom zadajte svoj email nižšie a získajte prehľad o udalostiach na stránkach AnteAr.com

Categories: BlogSpln a Nov

AnteAr | astrologické horoskopy | Ľubo Drozd | Košice