Venuša v Baranovi

Venuša v znamení Barana

Vládnuca planéta Mars, základné ohnivé znamenie.

V skratke: Poukazuje na lásku, ktorá rýchlo vzplanie, ale môže tiež aj rýchlo zhorieť. Je to láska na prvý pohľad. Bezhlavé zamilovanie sa, ktoré nevidí a nepočuje žiadne varovné signály. Venuša v Baranovi je vášnivá, priama, nič neskrýva, niekedy však je nestála a môže znamenať viac vzťahov, do ktorých jedinec vždy ide s presvedčením, že je to konečne tá pravá láska. City sú vrúcne a intenzívne.

Venuša v Baranovi AnteAr

Venuša v Baranovi

Človek narodený s Venušou v Baranovi sa bude v záležitostiach lásky správať sebavedome. Venuša sa tu nachádza v polohe, ktorá umožňuje vášnivé a neskrývané sebavyjadrenie. Tento typ bude vo svojom milostnom živote mať sklon k vyhľadávaniu vzrušenia. Súc bodrým a veselým, bude pôsobiť dobrým dojmom. Nadšene sa zapojí do spoločenských udalostí. Bude zábavný, obľúbený a príťažlivý, ale plachých jedincov bude do istej miery iritovať. Toto je láskyplný a otvorený človek, ktorý rád laškuje a koketuje. Keď po niekom zatúži, môže sa v snahe získať jeho náklonnosť stať súťaživým. Jeho život je ako dobrodružný román. Milostný vzťah je pre neho súťažou, ktorú musí vyhrať. Nerád tu prehráva a keď nie je po jeho, stáva sa popudlivým a veľmi náladovým.

Je sexuálne ľahko vzrušiteľný a inštinktívne vyhľadáva príležitosti dobývať a víťaziť. Jeho správanie je neskrývané a priame, ba aj útočné. Keď sa snaží niekoho nového získať, koná tak zanietene a dobrodružne prijíma riziká s takým počínaním spojené. Táto povaha má nebezpečný sklon sa zamilovať na prvý pohľad, alebo aspoň rýchlejšie než väčšina ľudí. Čo sa ale týka dlhodobých vzťahov, môže byť do istej miery nestály a podliehať vplyvu svojich pudov. Je v láske netrpezlivý a niekedy aj nedbalý. Nevenuje dostatočnú pozornosť plánovaniu skutočne potrebných, hoci všedných každodenných záležitostí. Preto vedie Venuša v Baranovi často k skorej svadbe. V niektorých prípadoch takýto človek nebude mať schopnosť pochopiť citové rozpoloženie a emócie ostatných.


Získajte viac informácií na tému: Venuša v znameniach zverokruhu


Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje články? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥