Venuša v Býkovi

Venuša v znamení Býka

Vládnuca planéta Venuša, pevné zemné znamenie.

V skratke: Prináša zmyselnosť, vášnivosť, pôžitkárstvo, nehu a veľkorysosť. Venuša v Býkovi má rada všetky zmyslové pôžitky – nie len erotiku, ale aj dobré jedlo, pitie, pohodlne a príjemne zariadený domov, umelecké predmety, jemné vône, prírodné farby a materiály. Je pokojná, stála, verná a túži po tradičnom vzťahu. Tiež však môže byť žiarlivá, majetnícka a prízemná.

Venuša v Býkovi AnteAr

Venuša v Býkovi

Venuša v znamení Býka vytvára praktickú, stabilnú a stálu povahu. Človek bude mať priamy a jednoduchý prístup k záležitostiam lásky. Jeho úprimnosť a príťažlivosť ho obvykle činí neodolateľným. Lásku berie vážne a nové vzťahy uzatvára až po opatrnom uvážení. Napriek tomu je to zábavný spoločník. Len málo kedy je príliš vážny, náladový alebo nešťastný. Rád sa baví a bude sa snažiť, aby sa ostatní tiež dobre bavili. Je to typ, ktorý je väčšinou bezstarostný a veselý.

Túži po luxusných veciach a obľubuje prepych. Rád si dožičí v jedle i zmyselnej rozkoši. Jeho slabôstkami sú nie len dobré jedlá a vína, ale tiež kvalitný nábytok a oblečenie. Má rád vôbec čokoľvek, čo poteší zmysly. Ak sa mu podarí nájsť spôsob, ako si to dovoliť, zaobstará si vo všetkom len to najlepšie. Do milovania telesného i romantického sa púšťa s rovnakou chuťou a náruživosťou. Býk a Venuša sú kombináciou s najzmyselnejšou pudovou zložkou sexuálneho vyjadrenia zo všetkých znamení v horoskope.

Keď sa tento jedinec zamiluje, bude vo svojom vzťahu obvykle pevný a spoľahlivý. Je to verná a stála povaha, ktorá od svojho partnera vyžaduje hlboký záväzok a opláca rovnakou mincou. Je lojálny a bude milovať výlučne jedného človeka. Bude na neho ale klásť veľké nároky. V prípade pocitu neistoty sa môže stať žiarlivým a neznášanlivým. Je síce verný a spoľahlivý, ale má tiež vlastnícku a žiarlivú stránku, ktorá vyjde najavo pri ohrození emocionálneho bezpečia.


Získajte viac informácií na tému: Venuša v znameniach zverokruhu


Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje články? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥