Venuša v Levovi

Venuša v znamení Leva

Vládnuca planéta Slnko, pevné ohnivé znamenie.

V skratke: Potrebuje obdiv, lásku, uznanie, prepych, prvotriedne reštaurácie, šperky, kvalitné oblečenie. Chce byť rozmaznávaná. Partnera si potrebuje vážiť, aby ho mohla milovať. Vo vzťahoch je pomerne stála, no tak či tak romantická nevera jej nie je cudzia. Venuša v Levovi prináša umelecké nadanie, túžbu predvádzať sa, hrať sa. Je vrúcna, veľkorysá a štedrá.

Venuša v Levovi AnteAr

Venuša v Levovi

Venuša v Levovi značí človeka s teatrálnym vystupovaním. Je hrdý sám na seba a na svoje spoločenské postavenie. Venuša je v tomto znamení dobrosrdečná, rada sa baví a vyťahuje. Je to prirodzený herec, ktorý má inštinktívnu potrebu sebavyjadrovania, a ktorý musí byť stredom pozornosti.

Je to telesne i emočne pôvabný a príťažlivý jedinec, ktorý ľahko vzbudzuje záujem druhého pohlavia. Tento záujem mu prospieva a podporuje jeho ego. Romantické zápletky mu dodávajú sebadôveru a domýšľavosť. Je zo všetkého najšťastnejší, keď sa zamiluje a môže svoju lásku venovať niekomu, kto ho obdivuje. V snahe nadviazať známosť bude prekypovať pôvabom, vzrušením a kúzlom. Bude pozorný a štedrý.

V láske je Venuša v Levovi úprimná a srdečná. Je to veľmi romantický a ohnivý milenec, vskutku milujúci a láskyplný. Má radosť zo života a jeho romantickej drámy. Voči tým, ktorých považuje za hodných svojej lásky, dokáže byť veľmi lojálny, ale očakáva to isté na oplátku. Napriek tomu, že je to efektník, ktorý sa rád baví, je v podstate veľmi verný. Toto je spôsobené jeho pýchou, ktorá je nedeliteľnou súčasťou jeho osobných vzťahov. Pokiaľ dôjde k rozchodu, bude to pre neho pravdepodobne ťažká a trpká skúsenosť.

Aj keď v láske je od prírody verný, nevadí mu, keď je obdivovaný aj inými a nebude sa snažiť ich odrádzať. Je neskutočne rád obdivovaný a miluje pozornosť. Často laškuje a koketuje, ale nemá v úmysle s vecami zachádzať ďalej.


Získajte viac informácií na tému: Venuša v znameniach zverokruhu


Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje články? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥