Venuša v Rybách

Venuša v znamení Rýb

Vládnuca planéta Neptún a Jupiter, pohyblivé vodné znamenie.

V skratke: Symbolizuje všeobjímajúcu lásku, romantickosť, citlivosť, sebaobetovanie sa. Niekedy oddanosť a vernosť, niekedy mnoho vzťahov a neveru. Môže znamenať problematický, bolestný vzťah – zamilovanie sa do partnera, ktorý bude nakoniec zneužívať jej dobrotu, naivitu a túžbu zachraňovať. Venuša v Rybách prináša fantáziu, hudobné a umelecké nadanie.

Venuša v Rybách AnteAr

Venuša v Rybách

Venuša v Rybách značí veľmi účastnú a útlocitnú povahu. Tento človek potrebuje milovať a byť milovaný, potrebuje, aby sa mu dostávalo pochopenia a sám potom bude na oplátku prekypovať súcitom a ohľaduplnosťou. Bez týchto pre neho dôležitých zdrojov energie by trpel pocitom beznádeje a bol by vo svete stratený.

Väčšinu času sa preto bude nachádzať buď v stave zamilovanosti alebo naopak „odmilovanosti“. Jeho milostný život je nepretržitým sledom pocitov extrémneho šťastia, striedaných veľkými sklamaniami. Je to výnimočne citlivá dušička, ktorá potrebuje starostlivého, dôkladného a ochraňujúceho partnera. Táto zraniteľnosť ju činí príťažlivou. V kombinácii s jej srdečnosťou a láskavou vľúdnosťou nebude mať nikdy ťažkosti s vytváraním blízkych osobných vzťahov. V tých bude vždy trpieť čiastočnou závislosťou na svojom partnerovi, alebo bude naopak jej partner závislý na nej.

Jedinec narodený s Venušou v Rybách sa bude musieť viac než niekto s iným znamením v horoskope pre svojich blížnych nejakým spôsobom obetovať. Veľmi často k sebe priťahuje práve tých, ktorí ho neskôr zneužijú. Jeho srdce vládne rozumu a nie je možné na tom nič zmeniť.

Priťahuje tiež ľudí utláčaných či nešťastných, ktorých nedokáže objektívne posúdiť. Bude sa to musieť naučiť, pretože schopnosť objektivity tomuto jedincovi v tomto smere chýba. Pokiaľ sa tomu nenaučí, potom táto mimoriadna účastnosť a súcitnosť ho zanechajú príliš nechráneným a zraniteľným. Potom má sklon ticho trpieť a stáva sa zdržanlivým a málovravným.

Keď sa jeho osobné vzťahy príliš nevydaria, bude hrať rolu mučeníka. Môže si túto pózu niekedy aj dosť vychutnávať. Pretože sa bojí, že nebude milovaný, niekedy nemôže svoje hlboké a mocné city dať najavo. Niekedy sa môže stáť, že budú jeho emócie zastierať realitu. Má silne vyvinutú intuíciu a hlboký záujem o hudbu, poéziu a umenie či prírodu všeobecne. Pravdepodobne bude mať nejaké zvláštne nadanie, alebo aspoň dokáže tieto veci pochopiť a oceniť.


Získajte viac informácií na tému: Venuša v znameniach zverokruhu


Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje články? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥