Venuša v Škorpiónovi

Venuša v znamení Škorpióna

Vládnuca planéta Pluto a Mars, pevné vodné znamenie.

V skratke: Je zmyselná, vášnivá a často žiarlivá. Jej city sú intenzívne – naplno miluje i nenávidí. Ctí tradičné hodnoty a inštitúcie – manželstvo a rodinu. Vyžaduje vernosť a odovzdanie sa. Túži po splynutí. Niekedy môže znamenať magický, mystický vzťah. Venuša v Škorpiónovi tiež môže prinášať manipuláciu, perverznosť, bolestné, temné vzťahy, plné vzájomného zraňovania.

Venuša v Škorpiónovi AnteAr

Venuša v Škorpiónovi

Venuša v Škorpiónovi nepochybne vytvára veľmi intenzívne romantickú povahu. Takýto človek bude v osobných vzťahoch nekomplikovaný, odhodlaný a priamy. Čiastočne bude trpieť nadbytkom emócií, pretože bude veľmi vlastnícky a niekedy tiež aj žiarlivý. Škorpión je znamením značne telesne príťažlivým. Je to znamenie horoskopu, o ktorom sa hovorí, že vládne sexu. Jedinec narodený s Venušou v tomto znamení bude určite veľmi sexuálne vzrušivý i vzrušujúci.

Je to typ, ktorý prežíva lásku citovo a s veľkou intenzitou. Je v tomto zmysle až extrémny. Jeho láska je založená na totálnom záväzku a zameraní. Nezaoberá sa hlúposťami alebo naivnosťami, či bláznovstvami, naopak je panovačný a vyžaduje od svojho partnera záväzný a angažovaný vzťah. Nič iné nie je pre neho prijateľné.

Nech sa deje čokoľvek, zachováva si svoju dôstojnosť. Citová intenzita, ktorá vzniká kombináciou Venuše a znamenia Škorpióna, trvá na veľmi vážnom a osobnom prístupe k záležitostiam lásky. Bude na osobnej úrovni v každom počínaní hrdý a dôstojný. Pretože sú jeho emócie v láske tak neprekonateľne intenzívne, môže byť občas voči svojmu partnerovi veľmi vlastnícky, a to v telesnom i psychologickom zmysle. Toto sa môže prejavovať nezávažným spôsobom, ale v každom prípade tu bude sklon ovládať a podmaňovať si predmet svojej lásky a lipnúť na ňom.


Získajte viac informácií na tému: Venuša v znameniach zverokruhu


Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje články? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥