Venuša v znameniach zverokruhu

Venuša v osobnom horoskope

Znamenie, v ktorom stojí Venuša v osobnom horoskope, ukazuje, čo nás priťahuje, vďaka čomu dávame a prijímame lásku, náklonnosť a vyjadruje zmysel pre estetiku.

V aspektoch Venuše a v znameniach a domoch, kde sa Venuša nachádza alebo ktorým vládne, sa ukazuje, ktorých životných oblastí sa bude najvýraznejšie dotýkať túžba po partnerstve, ako sa bude prejavovať láska k iným ľuďom a aké estetické alebo umelecky tvorivé sklony bude človek mať.

Venuša v osobnom horoskope odhaľuje tiež aj to, v ktorých oblastiach je človek schopný, alebo naopak neschopný nadväzovať úzke vzťahy. Ďalej ukazuje, ako a v ktorých oblastiach prejavuje svoje společenské, romantické a sexuálne potreby a kde môže iným rozdávať svoju oddanosť, radosť a harmóniu.

Sila Venuše v horoskope naznačuje schopnosť človeka pre vytváranie krásy, harmónie a materiálnej prosperity. Znamená tiež aj schopnosť priťahovať tých ľudi a veci, ktoré chce človek milovať a vlastniť. V prípade poškodenej Venuše to znamená, že človek sa bude musieť vyrovnať s určitými problémami v spoločenskom správaní a uspokojovaní potrieb.

V horoskope muža ukazuje Venuša a faktory s ňou súvisiace na typ ženy, ktorý by chcel priťahovať a v horoskope ženy naopak ukazuje, čo je ona sama ochotná urobiť pre muža, aby si ho získala.

Venuša v znameniach zverokruhu AnteAr

Venuša v znameniach zverokruhu podrobnejšie:

Venuša v znamení Barana

Venuša v znamení Býka

Venuša v znamení Blížencov

Venuša v znamení Raka

Venuša v znamení Leva

Venuša v znamení Panny

Venuša v znamení Váh

Venuša v znamení Škorpióna

Venuša v znamení Strelca

Venuša v znamení Kozorožca

Venuša v znamení Vodnára

Venuša v znamení Rýb

Váš astrológ
Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com
email: drozd@antear.com
tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje články? Píšem ich pre vás s láskou
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne!