Venuša vo Váhach

Venuša v znamení Váh

Vládnuca planéta Venuša, základné vzdušné znamenie.

V skratke: Túži po ideálnom vzťahu. Rozhodne dá dosť na vzhľad, správanie a vkus partnera. Jej láska je pokojná, umiernená, snaží sa o rovnováhu a je ovplyvnená konvenciami. Aj preto sa snaží o vernosť. V prípade, že vo vzťahu nie je všetko v poriadku, okolie to vôbec nemusí tušiť, pretože Venuša vo Váhach sa snaží o zachovanie zdania dokonalosti.

Venuša vo Váhach AnteAr

Venuša vo Váhach

Jedinec narodený s touto kombináciou planéty a znamenia bude po estetickej stránke výnimočne vnímavý. Jeho myslenie i činy sú romantické až do takej miery, že budú občas postrádať praktický zdravý rozum. Môžete sa spoľahnúť, že jedlo na stole so sviečkami alebo podobné romantické prostredie na neho určite zapôsobí. Za takýchto podmienok sa ľahko zamiluje, aj keď to nebude do správnej osoby. Je to typ, ktorý je schopný zamilovať sa ľahko a často.

Praje si byť obklopený krásou a súladom. Je veľmi uhladený a vcelku spoločenský. Snaží sa vyhýbať akémukoľvek nesúhlasu alebo nezhode. Jedná s ľuďmi nenútene a v pohode, dokáže ich zbavovať rozpakov. Je to skutočne očarujúci človek, ktorý je veľmi príťažlivý a má veľké množstvo obdivovateľov. Venuša vo Váhach je vskutku najzvodnejšou kombináciou v horoskope. Zvodnosť tejto povahy sa prejavuje nenápadne; človek nikdy nie je otvorene sexuálny alebo zmyselný, skôr sa svojim zovňajškom a vystupovaním blíži k dokonalosti.

Nedokáže sa ľahko vyrovnávať s rozpormi. Keď je vystavený sporom, zrážkam a iným nepríjemným podmienkam, môže sa dostať do stavu nervového rozrušenia. Jeho city sú veľmi zraniteľné, ale nie je pomstychtivý alebo trucovitý.

Blízke a súladné osobné vzťahy sú pre neho dôležité. Aby si ich úspešne uchoval, bude sa snažiť byť mimoriadne ohľaduplný a pozorný. Vždy sa bude snažiť, aby vyhovel. Jeho prioritou v živote je šťastné manželstvo. Naozajstne sa teší zo spoločenstva ostatných a rád im vyhovie. Má schopnosť vycítiť emócie iného človeka, najmä svojho partnera a dokáže na nich reagovať celkom bezprostredne. V záujme svojej lásky alebo osobného vzťahu bude ochotný obetovať takmer čokoľvek. Robí si starosti o svoj zovňajšok a dojem, akým pôsobí svojim telesným vzhľadom na svojho partnera. Je svojmu partnerovi úplne oddaný a vždy sa snaží po všetkých stránkach vyhovieť jeho milostným túžbam.


Získajte viac informácií na tému: Venuša v znameniach zverokruhu


Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje články? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥