Venuša vo Vodnárovi

Venuša v znamení Vodnára

Vládnuca planéta Urán a Saturn, pevné vzdušné znamenie.

V skratke: Hlása slobodu a nezávislosť. Jej vzťahy sú skôr priateľské než milostné. Partnerovi poskytuje dostatok slobody, je tolerantná a to isté vyžaduje pre seba. Celkom výnimočne sa objaví žiarlivosť. O svojich citoch nepotrebuje hovoriť. V prípade, že sa Venuša vo Vodnárovi rozíde, väčšinou chce ďalej zostať s bývalým partnerom v priateľskom kontakte.

Venuša vo Vodnárovi AnteAr

Venuša vo Vodnárovi

Venuša vo Vodnárovi vytvára človeka, ktorý je v záležitostiach lásky pasívny, chladný a ľahostajný. Nezáleží mu na tom, čo si ostatní myslia o jeho osobných vzťahoch, nech sa jedná o rodinu, priateľov alebo širšiu spoločnosť. Jeho postoj voči morálke je neobvyklý a vymyká sa zvyčajným normám.

Je to typ, ktorý si na morálku vytvára svoje vlastné kritériá a pravidlá. Jeho osobnosť má iskru, ktorá mu zaručuje veľké množstvo priateľov, pokiaľ dá tejto stránke svojej povahy voľný priechod. Bude ľuďom sympatický a bude všade obľúbený. Napriek tomu, že sa chová priateľsky, nestavia svoje city často na obdiv. Práve naopak sa často stáva, že si sám neuvedomuje svoju obľúbenosť. Dokonca dokáže pokojne prehliadnuť, že sa do neho niekto z jeho blízkeho okolia zamiloval. Jednoducho mu to vôbec nenapadne. Nie je to romantik, skôr je vo svojom postoji k ostatným neosobný, neúčastný alebo blazeovaný. Môže sa mu ľahko stať, že sa v dôverných romantických chvíľach jeho myseľ túla niekde úplne inde.

Ak sa zamiluje, často je to nejakým spôsobom neobvyklé alebo veľmi neočakávané. Takéto vzťahy môžu tiež skončiť práve tak rýchlo, ako rýchlo začali. Pre pevnejší vzťah Venuša vo Vodnárovi vyžaduje, aby jej partner bol predovšetkým priateľom a až potom milencom.

Toto je jedinec, ktorý si zakladá na svojej slobode do takej miery, že najmenšia vyhliadka zaväzujúceho vzťahu ho obvykle ihneď odpudí. Táto vyhýbavosť má pre väčšinu jedincov narodených s Venušou vo Vodnárovi ten následok, že u nich dochádza k svadbe do istej miery neskôr než je obvyklé. Akýkoľvek vlastnícky prístup zo strany partnera je pre túto povahu neprijateľný; bude vždy trvať na absolútnej slobode. Záleží mu na osobnej voľnosti do takej miery, že nedovolí svojmu partnerovi, aby mu kázal, čo má robiť alebo ako má žiť. Na oplátku je ale sám ochotný rešpektovať nezávislosť a ideály partnera. Je to teda človek, ktorému sa najlepšie darí v otvorených vzťahoch, ktoré sú založené na vzájomnej dohode a porozumení.


Získajte viac informácií na tému: Venuša v znameniach zverokruhu


Váš astrológ Mgr. Ľubomír Drozd

www.antear.com, email: drozd@antear.com, tel.: 0944 630 062

Páčia sa vám moje články? Píšem ich pre vás s láskou ♥
Podporte ich tvorbu tým, že kliknete na „Zdieľať“ alebo „Páči sa mi to“
Ďakujem za všetky prejavy vašej priazne! ♥